Poslední foto před smrtí, ze kterého mrazí: Matthew Perry na veřejnosti působil zdevastovaně, pak se utopil

Smrt Poslední foto před smrtí, ze kterého mrazí: Matthew Perry na veřejnosti působil zdevastovaně, pak se utopil
Více

Ve věku 54 let v sobotu zemřel americko-kanadský herec Matthew Perry, který se proslavil rolí Chandlera Binga v komediálním seriálu Přátelé. Informoval o tom server TMZ, podle něhož se Perry zřejmě utopil. Herec, který byl několikrát nominovaný na cenu Emmy velkou část života bojoval se závislostí na lécích a alkoholu. Jak informoval Daily Mail, naposledy byl herec spatřen na veřejnosti na začátku tohoto týdne. Podle snímků ale příliš ve formě nebyl.

Život s démony

Doslova celý svět pláče. Zcela nečekaně odešel do hereckého nebe jeden z nejtalentovanějších herců Matthew Perry, kterého si všichni pamatují jako Chandlera Binga z Přátel. „Zdroje nám říkají, že dnes ráno skutečně zemřel ve svém vlastním domě po nějaké fyzické aktivitě. Záchranáři do jeho domu přispěchali kvůli srdeční zástavě, ale oživit se jim ho následně nepodařilo,“ informuje zahraniční web TMZ.com.

Teplá voda bublající kolem vám dělá dobře? Jsem Mattman,“ napsal před pár dny herec na svém Instagramu a připojil snímek z vířivky, která se mu nakonec stala osudnou. Matthew byl přes třicet let závislý na alkoholu a prášcích. V posledních letech byl ale čistý. Proto je jeho smrt pro všechny takovým šokem.

V současné době probíhá vyšetřování jeho smrti, ale nic nenasvědčuje cizímu zavinění. Podle Daily Mail se na místě nenašly ani žádné drogy. K jeho domu se okamžitě sjela vyděšená rodina a vedle vířivky se objevil bílý stan. Perry vydal před rokem své memoáry Friends, Lovers and the Big, Terrible Thing (Přátelé, milenky a ta velká, příšerná věc), ve kterých se vypisuje ze všech svých démonů. „Když jsem byl v Přátelích hubený, byly to prášky. Když jsem měl pár kilo navíc, byl to alkohol,“ popsal.

Love IslandVIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem

Z poslední fotky herce na veřejnosti mrazí

Divoký životní styl plný závislostí se na Perrym samozřejmě podepsal. Jak napsal ve své knize, už dávno jsem měl být mrtvý. Ve svých memoárech se přiznal, že za léčbu utratil zhruba 227 milionů korun. V odvykacích zařízeních se pohybuje od svých šestadvaceti let a s alkoholem si začal pohrávat už od třinácti let.

Čtrnáctkrát byl na odvykačce, pětašedesátkrát absolvoval detoxikační program, měl za sebou 14 operací a více než 6000krát byl u Anonymních alkoholiků. Během třetí řady seriálu Přátelé bral 55 prášků denně a dokonce si nepamatoval tři roky natáčení. „Konkrétně si nepamatuji natáčení mezi třetí a šestou sérií,“ svěřil se.

CelebrityMartha Issová prozradila, na co ji balil manžel David Ondříček: Sliboval jí role a bral to přes postel

Martha Issová prozradila, na co ji balil manžel David Ondříček: Sliboval jí role a bral to přes postel

Matthew Perry byl naposledy na veřejnosti spatřen na začátku tohoto týdne. I přesto, že se zdárně snažil abstinovat, na snímcích nepůsobí, že by byl úplně ve formě. Prošedivělý Perry měl pěkných pár kilo navíc a vypadal, že se o sebe příliš nestará. Těžko hádat, zda to měla být předzvěst blížící se tragédie nebo holt neměl jen svůj den.

Není žádným tajemstvím, že roky bojoval s drogami a alkoholem, ale když jsem s ním mluvil naposledy, což bylo během několika posledních týdnů, zdálo se, že je na tom dobře,“ svěřil se známý webu Daily Mail.

Matt byl opravdu milý chlap. Byl vždy první, kdo ve skupině přivítal nováčky a vždy dobrovolně pomáhal a sloužil,“ dodávají zdrcení známí geniální herce a komika, který po sobě zanechal velký odkaz.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zemřel herec a milovník žen Jan Kačer (†87): Byl dlouhodobě nemocný Smrt

Zemřel herec a milovník žen Jan Kačer (†87): Byl dlouhodobě nemocný

Baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) je po smrti: Podlehl těžké nemoci Smrt

Baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) je po smrti: Podlehl těžké nemoci

Smrt přišla jako blesk z čistého nebe: Simonu Postlerovou (†59) našli bezvládnou v bytě Smrt

Smrt přišla jako blesk z čistého nebe: Simonu Postlerovou (†59) našli bezvládnou v bytě

Dramatické sekundy před smrtí člena Maxim Turbulenc (†53): Stál u baru a padl k zemi Smrt

Dramatické sekundy před smrtí člena Maxim Turbulenc (†53): Stál u baru a padl k zemi

Nečekaná smrt člena Maxim Turbulenc (†53): Nestihli jsme se rozloučit, smrti šel naproti, řekl zdrcený kamarád Smrt

Nečekaná smrt člena Maxim Turbulenc (†53): Nestihli jsme se rozloučit, smrti šel naproti, řekl zdrcený kamarád

Zemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou Smrt

Zemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou