VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem

Love Island VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem
Více

Romantická reality show Love Island je pěkně nevyzpytatelná. Zatímco na začátku celé show byla byla blonďatá Adriana jasně jedna z nejoblíbenějších soutěžících, tak nyní jí diváci nemohou přijít na jméno. Po boku tmavovlasého Lua sklízeli velký obdiv a někteří je dokonce velmi brzy korunovali na vítěze této série. Těsně před branami finále se ale karty pořádně zamíchaly. Adriana dala před Luem přednost blonďatému Oliverovi, což jí fanoušci neodpustili. S Oliverem na nic nečekali a před zraky kamer si to rozdali.

I třetí řada oblíbené reality show Love Island jasně ukázala, že se v soutěži mění věci doslova z minuty na minutu. Na začátku to mezi Adrianou a Luem vypadalo velmi nadějně. Oboustranné jiskření a sympatie nešly přehlédnout. Ve chvíli, kdy byl Lu ze soutěže vyřazen to působilo, že se Adrianě zhroutil svět.

Bez Lua mě tady ani nebaví navazovat nějaké nové vztahy. Nevím, jestli jsem na to připravená. Spíš na to nemám vůbec chuť,“ řekla o svých pocitech krátce po jeho vyřazení. Diváci Love Islandu se doslova vzbouřili a ve velkém orodovali za to, aby se Lu do soutěže vrátilo.

CelebrityZoufalý Felix Slováček promluvil o Aniččině boji s rakovinou plic: Nemůžu jí nijak pomoct

Zoufalý Felix Slováček promluvil o Aniččině boji s rakovinou plic: Nemůžu jí nijak pomoct

To se následně stalo. Lu a Adriana byli považování za nejstabilnější a nejsilnější pár této série. Tedy až do chvíle, než přišel blonďatý Oliver. Ještě předtím ale Adriana s Luem strávili noc. Jejich pocity ale působily druhý den velmi rozpačitě. Od té chvíle byla Adriana jako vyměněná.

Adriana Olivera orálně uspokojila před kamerami

Poslední dny se Adriana jen vymlouvala, že se nechce s Luem před kamerami více sbližovat. Jak sama ale přiznala, byla to lež. „Musím se přiznat, že ty poslední dva dny jsem v tomhle lhala. Nevěděla jsem ale, jak jinak to mám udělat,“ přiznala Adriana ve vyostřené hádce s Luem, Oliverem a Petrou. Nakonec se rozhodla, že se nebude řídit srdcem, ale rozumem a vybrala si Olivera.

U diváků ale tento pár okamžitě upadl v nemilost. „Adriana je největší zklamání této série. S Luem si měla budoucnost. Oliver se otočí za každou sukní,“ komentují lidé celo situaci na Instagramu Adriany. „Adriana a Lu, mělo to něco smysluplného do sebe, ale Oliver? Smysl ani budoucnost v tom nevidím. Oliver je hráč, při první příležitosti tě zahodí a vymění,“ píší další.

SpolečnostTak šel čas s narkomankou Katkou: Od půvabné holčičky přes dívku s uhrančivýma očima až po heroinovou trosku

Tak šel čas s narkomankou Katkou: Od půvabné holčičky přes dívku s uhrančivýma očima až po heroinovou trosku

Lu se nakonec rozhodl, že ze soutěže dobrovolně odstoupí. Nestihl ještě ani opustit vilu a jeho milovaná Adriana si to rozdala s Oliverem v koupelně. Adriana najednou odhodila veškerý stud a přestala se chovat jako vrchní jeptiška. Zatímco s Luem se vymlouvala na přítomnosti kamer, tak s Oliverem si to rozdala přímo pod nimi.

V noci se Oliver a Adriana odebrali přes koupelnu do šatny, kde si to přímo u skříně začali rozdávat. Kromě polibků a objímání došlo také na orální sex. Co na to asi řeknou fanoušci Love Islandu, kteří fandili Adrianě a Luovi? Na video se můžete podívat zde.

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem Love Island

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua Love Island

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr Love Island

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík Love Island

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš Love Island

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá