Oko nezůstane suché: Hana Gregorová se zastala syna Ondřeje Brzobohatého, slova o zesnulém otci (†79) a hrdosti

Celebrity Oko nezůstane suché: Hana Gregorová se zastala syna Ondřeje Brzobohatého, slova o zesnulém otci (†79) a hrdosti
Více

Posledních čtyřiadvacet hodin se na sociálních sítích a napříč českým internetem neřeší nic jiného, než hudebník Ondřej Brzobohatý (40) a jeho bývalá manželka Taťána Kuchařová (35). Modelka měla podle Blesku v církevní žalobě obvinit exmanžela ze záliby v nošení ženských šatů, sexuální odlišnosti nebo že po ní požadoval sex jako žena. Brzobohatý tvrdí, že jsou to lži a jeho záliba v převlékání se za ženu nemá žádnou spojitost s jeho sexuální orientací. Nyní se do celé kauzy vložila i Hana Gregorová (70). Syna podpořila a neopomněla ani jeho otce.

Ondřej Brzobohatý našel v celé nepříjemné kauze zastání nejenom u řady známých osobností, ale také u své milované rodiny. Nejdřív se ho zastala starší sestra Rola Brzobohatá. „Váš vztah s nebožkou jsem považovala za jeden z nejkrásnějších, než jsem pochopila, že když někdo miluje jen sebe, tak pak na toho druhého už moc místa v srdci nezbývá. Byla jsem svědkem několika velmi nepříjemných situací, kdy se z Miss Dobrotivé stala šestihlavá saň a ty jsi pořád jen mlčel a bránil jsi ji. Máš můj obdiv,“ rozepsala se Rola na Instagramu pod příspěvkem Ondřeje Brzobohatého.

CelebrityTaťána Kuchařová odmítá poškození Ondřeje Brzobohatého: Zoufalka, ukazuje jen zhrzenost, hřmí Krainová a další celebrity

Taťána Kuchařová odmítá poškození Ondřeje Brzobohatého: Zoufalka, ukazuje jen zhrzenost, hřmí Krainová a další celebrity

Celá záležitost okolo církevní žaloby graduje. Možná právě proto se rozhodla syna podpořit i Hana Gregorová, která se v posledních měsících spíš straní. „Ondrejko můj milovaný, chci ti jen říct, že život přináší různá zklamání a výhry, a že bez nich by byl nudný a monotónní. Jsem na tebe pyšná, jak jsi správný chlap, a že jsme z tebe, s tvým úžasným otcem, vychovali slušného člověka a skutečného gentlemana,“ napsala ke snímku s celou rodinou na Facebooku.

Tvůj otec by byl na tebe pyšný

„Vždy ses ke svým partnerkám choval velkoryse, ať už emocionálně nebo materiálně, i když, z mého pohledu, sem tam zaslepeně. Ale to je láska, se kterou ruku v ruce občas kráčí zklamání. Pro mě je důležité, že jsi teď šťastný a spokojený a navzdory všemu jsi nezanevřel na lásku,“ pokračuje láskyplně Hana Gregorová, která zmínila i zesnulého otce Ondřeje.

CelebrityOndřeje Brzobohatého se zastala sestra Rola a totálně zdiskreditovala Taťánu Kuchařovou

Ondřeje Brzobohatého se zastala sestra Rola a totálně zdiskreditovala Taťánu Kuchařovou

Tvůj otec by byl na tebe pyšný, i na tvou práci, kterou rozdáváš radost druhým. A znáš jeho krédo, které ti často opakoval – Jen se nepos.at! Tak se toho, Ondrejko drž, život jde dál a stojí za to, žít ho naplno. Miluji tě, můj nejdražší, i Tiffany, láskou přenesmírnou a dokud budu žít, je tu moje náruč, která tě bude chránit vždy, když to budeš potřebovat. Tvoje máma,“ zakončila dojemný vzkaz.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné