Nejbizarnější momenty roku 2022: Zamotaný Kolečko, Vánoce Shopaholicadel nebo bouračka Nely Slovákové

Bizár Nejbizarnější momenty roku 2022: Zamotaný Kolečko, Vánoce Shopaholicadel nebo bouračka Nely Slovákové
Více

Rok 2022 byl bohatý na bizarní situace, které rezonovaly nejenom na českých sociálních sítích. Milostný trojúhelník Petr Kolečko (38), Aneta Vignerová (35) a Denisa Nesvačilová (31) měl naprosto bizarní vyústění. Kdysi oblíbená herečka Dagmar Patrasová (66) se postarala během roku hned o několik poprasků. Na sociálních sítích bylo také také veselo. Všechny zaujala štědrovečerní večeře bizarní tiktokerky Shopaholicadel (29) a nejeden člověk si ťukal na čelo po autonehodě influencerky Nely Slovákové (32).

Zamotaný Petr Kolečko

Na konci srpna se začaly stahovat mračna nad vztahem scenáristy Petra Kolečka a modelky Anety Vignerové. „Scenárista Petr Kolečko se vídá s herečkou Denisou Nesvačilovou. A neskrývají to, chlubí se tím. Aspoň v užším okruhu svých známých ano. Tohle jejich ‚hlubší přátelství‘ trvá od letního natáčení seriálu Pálava,“ uvedly pro eXtra.cz dva na sobě nezávislé zdroje z blízkosti Petra Kolečka.

V tu chvíli ale modelka vůbec nic netušila. Stačilo pár dní a Kolečko přišel s prohlášením, že se s Anetou rozešli. „Nejdůležitější, co je potřeba v tuto chvíli asi říct, je to, že jsme se s Anetou rozešli,“ sdělil deníku Blesk.cz. „Delší dobu nám vztah nefungoval. Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní,“ dodal Petr Kolečko.

CelebrityAneta Vignerová vrátila úder Denise Nesvačilové a vyznala se Kolečkovi: Slova plná vášně

Aneta Vignerová vrátila úder Denise Nesvačilové a vyznala se Kolečkovi: Slova plná vášně

Nevěrný scenárista začal vyznávat lásku hvězdě Slunečné. Jediný, kdo absolutně nechápal, byla Aneta Vignerová, která sice přiznala krizi ve vztahu, ale o žádném rozchodu a nové partnerce do poslední chvíle neměla ani tušení. Zato Nesvačilová na nového partnera pěla ódy. „Mezi mnou a Petrem to trvá doslova pár dnů, jsem proto velmi překvapená, kolik pozornosti naše rodící se křehká láska vzbuzuje. Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda,“ vyjádřila se Denisa Nesvačilová.

Modelka, se kterou má Kolečko syna Jiříka vzkázala, že partnerské problémy se mají řešit doma a ne v cizí posteli. Od té chvíle následoval slet bizarních událostí, kdy byl Kolečko přichycen s Anetou v jednom z pražských barů, kde se do ranních hodin bavili a následně spolu odjeli taxíkem. Začalo se okamžitě šuškat o tom, že Nesvačilová byla jen flirt a Kolečko se vrací k Vignerová, která to sama naznačila.

CelebrityPetr Kolečko si nemůže vybrat: Velký návrat k Vignerové, ale romantická dovolená s Nesvačilovou

Petr Kolečko si nemůže vybrat: Velký návrat k Vignerové, ale romantická dovolená s Nesvačilovou

Myslím, že to je na dobré cestě. Přece jenom je to otec mého dítěte, něco jsme spolu prožili. Některé věci se v životě dějí a občas to chce třeba i nějaký ústupek a možná i čas, aby si je lidi uvědomili. Zatím je to docela citlivé, takže ani já nevím, co k tomu moc říct,“ řekla po pořad Showtime.

Bohužel Kolečko si nedokázal vybrat a poté, co se snažil s Nesvačilovou dostat na WC v pražském baru a byli přítomni také na křtu dětské knihy, tak Vignerová práskla do stolu a s Klečkem udělala krátký proces. „Poslední Vánoce s tátou a popravdě, ať už je Nový rok,“ napsala Vignerová ve stories na Instagramu. A milostnému trojúhelníku zdá se být konec…

Ztracená Dáda Patrasová

Kdysi oblíbená herečka má v posledních dvou letech pořádnou smůlu a problémy doslova přitahuje. Poslední nešťastný incident se stal 23. května několik metrů před domem herečky Dagmar Patrasové a hudebníka Felixe Slováčka. Při autonehodě se naštěstí nikdo nezranil, ale auto Dáda doslova sešrotovala o betonový zátaras. Herečka ovšem jakoukoliv vinu odmítá.

Auto je doteď v servisu, v motoru byla poškozená nějaká součástka. Bylo to neovladatelné,“ řekla po pěti měsících podle TN.cz. Patrasová původně tvrdila, že se špatně podívala. O několik málo minut později ji ale fotografové zachytili jak vrávorá na ulici a malém ji srazil autobus. Dáda bezprostředně po nehodě odmítla nadýchat, nepodstoupila také krevní zkoušku na alkohol a odmítla policistům vydat řidičský průkaz.

Dáda bourala již v roce 2018 o několik ulic dál. Tehdy nadýchala 2,5 promile. Za své provinění musela zaplatit 150 tisíc pokutu a dostala zákaz řízení na 18 měsíců. Tenkrát to bylo vlastně štěstí v neštěstí, protože díky autonehodě Patrasové policisté zajistili dalšího účastníka nehody, mezinárodně hledaného Ukrajince. O čtrnáct let staršímu Felixovi evidentně došla trpělivost a přeje si, aby jeho žena byla zbavena svéprávnosti. „Jediná možnost, co tu je, je zbavit ji svéprávnosti, jinak umře,“ řekl pro Blesk.cz s tím, že podobné strasti, kterými si prochází jeho rodina nemůže pochopit nikdo, kdo se ve svém životě s něčím takovým nesetkal.

Vánoce Shopaholicadel

Shopaholicadel se na Tik Toku pochlubila sérií několika snímků, které ukazují, jak se snoubencem trávili Štědrý den.Místo bramborového salátu a kapra Adéla servírovala krajíc chleba a trochu vlašáku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se toto nestalo člověku, který se rád chlubí svými obřími příjmy. Lidé si v komentářích samozřejmě začali dělat okamžitě srandu. „Chudák David, takovou příšernou večeři nemají ani ve vězení,“ píší lidé na sociálních sítích a mají pravdu.

CelebrityNezřízený život Víti Starého z Mandrage si vybral svoji daň: Zpěvákovi amputovali nohu, už to nešlo jinak

Nezřízený život Víti Starého z Mandrage si vybral svoji daň: Zpěvákovi amputovali nohu, už to nešlo jinak

Věznice kriminálníkům připravila na Štědrý den i tradiční stravu – chybět tak nebude například čočka či ryba s bramborovým salátem,“ informují Novinky.cz. Ve věznici na plzeňských Borech se na Štědrý den v minulosti podával na snídani chléb na celý den, čaj, sýr Duko 1 ks, máslo Mono 1 ks. Na oběd byla hovězí polévka s vejcem, čočka na kyselo, zelný salát, rozpek 1ks. Na večeři se mohli vězni těšit na smaženou rybu, bramborový salát, vánoční balíček 1 ks, čaj. O něčem takovém si může nechat snoubenec tiktokerky jenom zdát.

Autonehoda Nely Slovákové

V listopadu 2022 influencerka a podnikatelka Nela Slováková se vrátila z Dubaje a vzala to přes Slovensko, aby se viděla s partnerem Lukášem Kozákem. V pondělí brzy ráno vyrazila směr Česko. Ještě v sedm hodin ráno si dávala na stories video, na kterém si natáčí jízdu autem. Influencerka je čas od času kritizovaná právě za to, že si natáčí stories za jízdy. Ze screenu fotky je navíc viditelné, že brzy ráno byla ještě mlha, která je pro řidiče potenciální hrozbou.

V dopoledních hodinách bratislavští policisté na sociální síti Facebook informovali, že na dálnici D2 ve směru do České republiky narazila řidička luxusního vozidla do posledního v koloně stojícího návěsu kamionu. „Dopravní policisté momentálně na dálnici D2 usměrňují a dokumentují dopravní nehodu, která se stala krátce po 8:30 hod. na kótě 1,5 kilometru dálnice ve směru do České republiky,“ stojí v prohlášení. „Podle informací řidička vozidla zn. Brabus narazila do posledního v koloně stojícího návěsu nákladního vozidla,“ dodala policie.

CelebrityAdam Mišík se během Vánoc pořádně zapotil: Jeho Natálka (18) mu připravila pěkně žhavý dárek

Adam Mišík se během Vánoc pořádně zapotil: Jeho Natálka (18) mu připravila pěkně žhavý dárek

Podle informací TV JOJ nedošlo naštěstí k žádnému zranění. „Dechová zkouška byla s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Dopravní nehoda je ve stádiu šetření,“ říká policie. „Oba jsme v naprostém pořádku. Směřujeme na sono a rentgeny, pro jistotu, protože je to až nemožné,“ uklidnila sledující Nela Slováková po hrůzné nehodě.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bizarní vážení vyprodaného Red Face: Zápas bezdomovců, připravené rakve a princezna Droběnka Bizár

Bizarní vážení vyprodaného Red Face: Zápas bezdomovců, připravené rakve a princezna Droběnka

Smutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku Bizár

Smutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku

Kotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse Bizár

Kotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse

Shopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí Bizár

Shopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala Bizár

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček Bizár

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček