Aneta Vignerová vrátila úder Denise Nesvačilové a vyznala se Kolečkovi: Slova plná vášně

Celebrity Aneta Vignerová vrátila úder Denise Nesvačilové a vyznala se Kolečkovi: Slova plná vášně
Více

Milostný trojúhelník Aneta Vignerová (35), Petr Kolečko (38) a Denisa Nesvačilová se začíná pěkně zamotávat. Před pár dny se redakci eXtra.cz podařilo nafotit modelku se svým bývalým partnerem Petrem Kolečkem, jak se k sobě velmi mají v jednom pražském baru. Nad ránem nasedli do taxíka a společně odjeli. I přesto, že Aneta návrat vyvrátila, tak na sociálních sítích se nenápadně otci syna Jiříčka (2,5) vyznala.

Už je to několik měsíců, kdy scenárista Petr Kolečko opustil partnerku a matku jeho dítěte modelku Anetu Vignerovou. Od té doby randí s herečkou Denisou Nesvačilovou, ale jak se zdá, tak stará láska nerezaví. Redakci eXtra.cz se podařilo vyfotit paparazzi snímky Anety a Petra v jednom z pražských barů.

Dvojice vypadala, že má k sobě dost blízko a o letmé polibky a doteky nebyla nouze. Nad ránem oba dva usedli do společného taxíku a odjeli. „Tak jsme kamarádi. Co máme dělat jiného? Já bych to nijak nerozmazávala, nic se nestalo. Nevytvářela bych z toho drama. Je úplně zbytečné něco psát. Určitě nikomu nikdo nedával pusu na tvář,“ řekla Vignerová pro výše zmíněný web a snažila se vše zahrát do outu.

CelebrityMilostný trojúhelník Vignerová, Kolečko, Nesvačilová: Denisa mu vše odpustí, přesvědčil by i mrtvolu, že je naživu

Milostný trojúhelník Vignerová, Kolečko, Nesvačilová: Denisa mu vše odpustí, přesvědčil by i mrtvolu, že je naživu

Určitě jsme se vášnivě nelíbali. Prostě jsme se náhodou potkali. Nebyl sám, byl se svou společností. A nevrátili jsme se k sobě. Nezpochybňuju, že toho člověka mám ráda, ale to setkání opravdu nebylo plánované,“ dodala.

Odezva od současné partnerky scenáristy na sebe nenechala čekat. „Ještě před vydáním vašeho článku měla v Instastories pro nejbližší přátele čerstvou fotku s vášnivým ocicmáváním Petra. A asi hodinu poté, co vyšel váš článek, si už fotku smazala,“ sdělila redakci kamarádka hvězdy Slunečné.

CelebrityHonza Šimša promluvil o plastice v Íránu: Usekli a zbrousili mi bradu, co dalšího je na něm nové?

Honza Šimša promluvil o plastice v Íránu: Usekli a zbrousili mi bradu, co dalšího je na něm nové?

Nenápadné vyznání plné vášně

Po společně strávené noci na sociálních sítích Aneta přidala video a k němu text, který je pravděpodobně mířený na Kolečka. „Vím, že to sleduješ… Kontroluješ mě, jestli jsme bez tebe šťastnější,“ napsala, ale tím to neskončilo.

Další den sdílela odkaz na rozhlasovou hru Kolečka Učitel malby a opět nechyběl komentář. „Není to o mě… ale nějak více ho chápu… Tohle je skvělý… možná jsem si málo uvědomila, jak skvělý ke mně je… Celkově je...,“ napsala, ale zanedlouho si komentář rozmyslela a smazala ho. Kdo ví, jak tenhle milostný trojúhelník ještě skončí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné