Muradov nejdříve tvrdil, že Sabinu z Love Islandu nezná: Po měsících zapírání šel s pravdou ven

Celebrity Muradov nejdříve tvrdil, že Sabinu z Love Islandu nezná: Po měsících zapírání šel s pravdou ven
Více

Už dlouhou dobu se šuškalo, že pohledná kráska z Love Islandu Sabina Karásková (23) má políčeno na MMA zápasníka Makhmuda Muradova (33). Ten však ze začátku zapíral, že vůbec nějakou Sabinu znal. Následovala souhra několika nenápadných náhod. Nakonec se oba rozhodli, že půjdou s pravdou ven a na Instagramu veřejně promluvili o svém vztahu.

Novým párem českého šoubyznysu jsou MMA zápasník Makhmud Muradov a kráska z reality show Love Island 2 Sabina Karásková. Po několika měsících zapírání a mlžení se oba vyjádřili na Instagramu. „Čau lidi, to jsme my a chceme se vyjádřit k situaci, co se týče nás dvou. Protože když spolu někam půjdeme, tak chceme předejít spekulacím typu jsou spolu, nejsou spolu,“ rozpovídal se Mach.

Tak ano, jsme spolu. A chceme vám to říct od nás a jsme šťastní. Asi… asi jo. Přejeme vám krásný den a děkujeme, že nám fandíte, nebo nefandíte,“ dodal zápasník, který ještě před několika týdny tvrdil, že Sabinu vůbec nezná.

CelebrityDrsná kudla do zad Denise Nesvačilové: Milostný trojúhelník ukončila tajná svatba Vignerové a Kolečka

Drsná kudla do zad Denise Nesvačilové: Milostný trojúhelník ukončila tajná svatba Vignerové a Kolečka

Nemůžu za to, že se holky chtějí zviditelnit. Že za mnou chodí, fotí se a chlubí se,“ řekl před nedávnem Muradov eXtra.cz. Pohledná hnědovláska ale byla jiného názoru. „S Machem v kontaktu jsme, myslím, že to je normální. Nevidím v tom nic, co by bylo nějaké strašné. Necháme se překvapit, jestli to bude začátek něčeho hezkého,“ řekla v pořadu TALK!

Muradov má z předchozího vztahu se zpěvačkou Monikou Bagárovou dceru Rumiu. Sabina z minulého vztahu žádné děti nemá. Jejím partnerem byl na krátkou dobu Zbyněk Vlček, se kterým se seznámila právě reality show Love Island.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body Celebrity

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období Celebrity

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy Celebrity

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy