Drsná kudla do zad Denise Nesvačilové: Milostný trojúhelník ukončila tajná svatba Vignerové a Kolečka

Celebrity Drsná kudla do zad Denise Nesvačilové: Milostný trojúhelník ukončila tajná svatba Vignerové a Kolečka
Více

Milostný trojúhelník Denisa Nesvačilová (31) Petr Kolečko (38) a Aneta Vignerová (35) je podle informací Blesku u konce a vítězkou je modelka, která má se scenáristou syna Jiříka. Aneta je nyní oficiální Kolečkovou manželkou a tajnou svatbou vyrazili všem dech. Nejvíce se bude divit patrně Denisa Nesvačilová, která ještě nedávno sdílela na Insatgramu rodinnou pohodu s Kolečkem. Po jeho boku se také objevila na letošním předávání cen Český lev.

O svatbě scenáristy Petra Kolečka a modelky Anety Vignerové informoval jako první Blesk.cz. Podle nich měla 14. března proběhnout tajná svatba. Událost je velkým šokem patrně pro bývalou milenku Denisu Nesvačilovou. Ta ještě nedávno sdílela na stories snímek domácí pohodičky právě s Kolečkem a psím domácím mazlíčkem.

Ještě na letošním předávání filmových cen Český lev se scenárista objevil po boku zrzavé hvězdy seriálu Slunečná. Jeho zraněná ruka ale nasvědčovala, že jejich vztah není úplně zalitý sluncem. „Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíš nešťastná shoda okolností. Denisa vyndávala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml jsem si, že v ruce drží nůž, tak jsem se bohužel pořezal na ruce,“ prozradil tehdy na galavečeru scenárista Blesku.

CelebrityAneta Vignerová ukázala prstýnek a spustila smršť vtipů: Nabrousila nože a šla si ho vzít, smějí se

Aneta Vignerová ukázala prstýnek a spustila smršť vtipů: Nabrousila nože a šla si ho vzít, smějí se

Tajná svatba Kolečka a Vignerové

O svatbě začali fanoušci spekulovat ve chvíli, kdy Aneta v živém vysílání ukázala prstýnek. „Se vezmete, se nevezmete…tady nákupy za statisíce,“ dělali si z jejich milostného kolečka srandu lidé. „Furt doKolečka,“ přidávali se další.

Za svůj snubní prsten se nestydí ani Petr Kolečko, který se ho nesnažil skrývat v pondělním ranním vysílání Nový den na CNN Prima News. Denisa Nesvačilová dostala pořádnou kudlu do zad a milenecký trojúhelník byl jednou pro vždy rozseknut.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala