Monika Binias s manželem slaví 3 roky od svatby: Na tohle utáhla o 25 let mladšího hokejistu

Celebrity Monika Binias s manželem slaví 3 roky od svatby: Na tohle utáhla o 25 let mladšího hokejistu
Více

Monika Binias (51) se proslavila hlavně díky své dceři Ornelle Koktové (30) a následně se objevila v několika reality show jako Tchyně nebo Štiky. Všechny překvapila, když nakonec skutečně došlo k rozvodu s jejím manželem Michalem a následně si v roce 2020 vzala v Praze na Staroměstské radnici o 25 let mladšího hokejistu Petra Biniase (26). S ním nyní oslavila tříleté výroční svatby a pochlubila se zážitky na sociálních sítích.

Monika Binias se dostala do povědomí lidí ve chvíli, kdy se provalilo, že její nejstarší dcera Ornella Koktová čeká dítě s podnikatelem Josefem Koktou. Ten byl v té době ženatý s moderátorkou Gábinou Partyšovou. Následně se Monika objevila v reality show Tchyně, kde se snažila pomáhat lidem, kteří čelili vážným rodinným problémům.

Společně s dcerami Ornellou, Charlotte, bývalým manželem Michalem, Josefem Koktou a bývalým partnerem Charlotty Ifkem působila v rodinné show Štiky. Po skončení začaly pro celou rodinu Štikových krušné časy. Monika se definitivně rozvedla s Michalem, se kterým vychovala obě dcery.

S Ornellou a Charlotte přerušila jakýkoliv kontakt a ani v současné době to nevypadá, že by došlo k nějaké smíru. „Já jsem dělala modeling. Moje máma byla mega ostrá. Ta nás třískala furt. Babička říkala, že jsme se sestrou opatlaly něco jako dvouleté a máma byla schopná nás zavřít na záchod. To je na mě moc,“ zavzpomínala Ornella nedávno ve Výměně manželek.

CelebritySimona Krainová rozdělila lidi do 2 skupin a přišla nálož hejtu: Jste sebou posedlá, samochvála smrdí, vzkazují

Simona Krainová rozdělila lidi do 2 skupin a přišla nálož hejtu: Jste sebou posedlá, samochvála smrdí, vzkazují

Svatba se zajíčkem

Monika si našla o 25 let mladšího hokejistu Petra a jen málokdo věřil, že jim jejich vztah vydrží. Všem vytřeli zrak, když si v roce 2020 řekli „ano“ v Praze na Staroměstské radnici. Na svatbu nedorazila ani jedna z dcer. Poté se Monika přestěhovala s manželem do Německa, kde žijí. S rodinou nemá absolutně žádný kontakt a o usmíření nechce slyšet.

Před pár dny se na Instagramu pochlubila tím, že s Petrem slaví tříleté výročí svatby. „Úžasný relax a přitom je to zdravé,“ nechala nahlédnout do jejich soukromí. K výročí se manželé rozhodli udělat si výlet na zámek a zpříjemnit si zamilované chvíle ve wellness.

Monika se ani po padesátce nebojí odhalit. Její manžel ji zvěčnil nahou v obří kádí s pivem a pěnou. Monika je na svůj věk stále kus pořádné ženské, o kterou pohledem zavadí nejeden chlap. „Moniko, vypadáte nádherně. Petra jste musela sbalit na ten váš úsměv a elán,“ objevilo se na internetu v komentářích. Monika Binias byla vždy rázná žena, která aplikovala metodu cukru a biče.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky Celebrity

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila Celebrity

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se Celebrity

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury Celebrity

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou Celebrity

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka Celebrity

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka