Ornella Koktová se ve Výměně manželek rozplakala: Máma nás jako malé třískala za každou maličkost, řekla

Výměna manželek Ornella Koktová se ve Výměně manželek rozplakala: Máma nás jako malé třískala za každou maličkost, řekla
Více

Další hvězdné Výměny manželek se zúčastní trojnásobná maminka a influencerka Ornella Koktová (30) a bývalý podnikatel Josef Kokta (66). Ornella si vyzkouší práci ve venkovské hospodě. Při jednom nabitém dni s náhradním manželem zabrouzdají na téma rodina. V tu chvíli Ornella zvážní a nakonec se i rozpláče. Co prozradila?

První rodina Výměny manželek žije na Praze Západ v obci Velké Přílepy. Devětadvacetiletá Ornella Koktová je podnikatelka. Josefovi je šedesát pět let a je také podnikatel. Spolu mají tři děti: Quentina (9), Svena (2) a Lilianne (1). Slavný pár výzvu jít do Výměny manželek přijal jako výzvu.

Za deset let, co jsou spolu, od sebe tak dlouho nikdy nebyli. I když je od sebe dělí 36 let, manželé jsou spolu stále spokojení. Ornella by Josefovi přála nějakou starší paní, aby si spolu zahráli na dědečka s babičkou.

Druhá rodina žije ve vlastním domě ve vesnici Štětkovice ve Středočeském kraji. Nedílnou součástí domu je restaurace, kde celá rodina pracuje. Devětatřicetiletá Verča pracuje jako kuchařka. Její muž se jmenuje Michal (43) a živí se jako kuchař a číšník. Spolu mají osmáka Vítka (13), který jim v jejich restauraci často pomáhá. Pár, který je spolu více než dvacet let, má ještě dvě dospělé děti, které již s nimi nežijí. Do Výměny manželek je z legrace přihlásila dcera. Manželé se hádají kvůli malichernostem a práci.

RozhovorManžel Lucie z Výměny manželek o tom, jak se jí daří za mřížemi: Všichni na ni zapomněli, říká Michal

Manžel Lucie z Výměny manželek o tom, jak se jí daří za mřížemi: Všichni na ni zapomněli, říká Michal

Slova o rodině Ornellu rozplakala

Ornella měla v náhradní rodině jako součást manuálu práci v hospodě. Během jednoho pracovního dne si se svým dočasným „manželem“ promluvili na téma rodina. „Já jsem dělala modeling. Moje máma byla mega ostrá. Ta nás třískala furt. Babička říkala, že jsme se sestrou opatlaly něco jako dvouleté a máma byla schopná nás zavřít na záchod. To je na mě moc,“ začala vzpomínat trojnásobná maminka.

„Těch historek je víc. To se nedá. To by ona zase začala nějakou mediální válku. A s tím já se špinit nechci,“ pokračovala. „To i zvířata, když se servou, tak se k sobě chovají lépe,“ odpověděl jí na to náhradní manžel.

Výměna manželekOrnella ve Výměně manželek o dětech, manželovi i rodičích: Pepu Koktu jsem si brala jako starého a chudého

Ornella ve Výměně manželek o dětech, manželovi i rodičích: Pepu Koktu jsem si brala jako starého a chudého

Můj táta Lilien ani nepochoval. Quentin dřív stál o to se s ním jako s dědou vidět. Říkala jsem mu, můžeš ho vzít ze školy na blbou točenou zmrzlinu za dvacku, hodíš mi ho pak domů a jedeš pryč. Nestojí to čas a stojí to jen minimum prachů. Jestli do něj nedáš čas, ztratíš ho,“ vypráví v reality show posmutnělá Ornella.

Podle mě ti rodiče doteď nepochopili, že nejcennější komodita je čas. A ta rodina. Oni to nepochopili, oni si furt myslí, že prachy jsou nejvíc,“ dodala a rozplakala se.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zdánlivě poklidná Výměna manželek se promění v boj o možnost zůstat v bytě Výměna manželek

Zdánlivě poklidná Výměna manželek se promění v boj o možnost zůstat v bytě

Od sedmi dětí ke dvěma a naopak: Výměna manželek se zásadním životním rozhodnutím Výměna manželek

Od sedmi dětí ke dvěma a naopak: Výměna manželek se zásadním životním rozhodnutím

Výměna manželek: Neshody ve výchově syna s ADHAD a tatínek 5 let bez práce Výměna manželek

Výměna manželek: Neshody ve výchově syna s ADHAD a tatínek 5 let bez práce

Výměna manželek odkrývá stará tajemství: Jana z „mačkáš mi hada“ přiznala, na čem jela Výměna manželek

Výměna manželek odkrývá stará tajemství: Jana z „mačkáš mi hada“ přiznala, na čem jela

Jana z legendárního dílu mačkáš mi hada: Po 7 letech ve Výměně manželek, její proměna bere dech Výměna manželek

Jana z legendárního dílu mačkáš mi hada: Po 7 letech ve Výměně manželek, její proměna bere dech

Výměna manželek zalitá alkoholem: Náhradní maminka zahání stres panáky fernetu a rumu Výměna manželek

Výměna manželek zalitá alkoholem: Náhradní maminka zahání stres panáky fernetu a rumu