Simona Krainová rozdělila lidi do 2 skupin a přišla nálož hejtu: Jste sebou posedlá, samochvála smrdí, vzkazují

Celebrity Simona Krainová rozdělila lidi do 2 skupin a přišla nálož hejtu: Jste sebou posedlá, samochvála smrdí, vzkazují
Více

Úspěšná česká modelka Simona Krainová (50) vypadá na svůj věk skutečně senzačně. Na sociálních sítích ráda otvírá ožehavá témata a nebojí se jít s lidmi do konfrontace. Před pár dny zveřejnila společný snímek se sestrou Yvonou (55), u kterého se rozepsala a rozdělila společnost na dvě skupiny. To neskutečně její sledující rozčílilo a modelku zasypali vlnou hejtu.

Máme kolem sebe dvě skupiny lidí. Tu, ve které vzbuzujeme posměch a kritiku pro náš neposedný a dle nich jednoduchý a sebestředný styl života, pro náš vzhled, pro náš věk, pro naše úhly pohledu,“ rozepsala se modelka Simona Krainová na sociálních sítích pod fotkou se sestrou Yvonou Maléřovou Krainovou.

Krainová patří mezi naše nejúspěšnější modelky a v současné době působí jako influencerka. Podobně je na tom i její sestra, která si sice dráhu modelingu nevybrala, ale také se jí daří na Instagramu a jinak pracuje jako účetní. Obě dvě na svůj věk vypadají dokonale a nezastírají, že za tím je kopec práce.

Tu skupinu, která si za ten svůj životní styl vybrala výmluvy, pomluvy, lenost bez sebevědomí, skrytou depresi a z mindráků chrlí kolem snahu srazit to naše a utvrzovat ostatní, že život je o lásce procházející žaludkem a hluboký pohled dovnitř…mnohdy jde o sakra hluboký ! Někdy tak hluboko ani nikdo nedohlédne. A to bez urážky,“ pokračoval zostra Simona.

CelebrityTatiana Dyková zavzpomínala na svatbu a prozradila, čím ji manžel Vojta Dyk vytáčí v posteli

Tatiana Dyková zavzpomínala na svatbu a prozradila, čím ji manžel Vojta Dyk vytáčí v posteli

Lidé: Jste sama sebou posedlá!

Krainová jen neprskala kolem sebe, ale i chválila. „A pak tu, která nás bere jako výzvu z té první se hezky rychle dostat ven. Tu, která už teď to sebevědomí má a ví, že to zase tak jednoduché a sebestředné ani hloupé není ! Že láska k sobě, nikoliv k jídlu a nic nedělání je ta, která je opravdu v životě udělá šťastnými,“ vysvětluje.

„Že všechny mýty jdou porazit a hranice posunout, když máte motivaci. A to kdekoliv a kdykoliv …ve světě slávy i v tom zcela obyčejném! V 50ti i v 55ti! S naprostým sebevědomím si my dvě teď plácnem a s úsměvem podáme ruku těm, kteří tu motivaci vidí v nás,“ dodala a patrně nečekala, co se v komentářích rozpoutá.

Nesouhlasím, sama soudíte a ostatní jste rozdělila pouze do dvou skupin – líné a nenažrané, které vám závidí a druhé, kteří ve vás vidí výzvu. Já třeba nezapadám ani do jedné. Rozhodně ve vás nevidím výzvu a rozhodně nejsem líná a nenažraná,“ začaly se rozčilovat hlavně ženy v komentářích.

Simonko, ale u vás je váš vzhled vaše živobytí. Pokud máte snahu vypadat v padesáti jako ve třiceti, což bohužel bez plastik, botoxu a dalších procedur není možné, tak to je v pořádku. Jen cesta, jakou si vybíráte k této propagaci není správná,“ snaží se Krainové vysvětlil.

Pod příspěvkem Krainové se to hemží rozzlobenými názory. Sledující píší, že je Simona sebou posedlá a měla by si uvědomit, že samochvála smrdí. Tak uvidíme, s čím kontroverzní modelka přijde příště.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Josef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká Celebrity

Josef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká

Umělci, kteří bojovali s drogami: Kocián z Lunetic jde ke dnu, Víťa je na šikmé ploše a Tereza září Celebrity

Umělci, kteří bojovali s drogami: Kocián z Lunetic jde ke dnu, Víťa je na šikmé ploše a Tereza září

Herečky Benešová a Gondíková šly donaha: Reakce syna byla k popukání, prozradila Adéla Celebrity

Herečky Benešová a Gondíková šly donaha: Reakce syna byla k popukání, prozradila Adéla

Ondřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up Celebrity

Ondřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé Celebrity

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková Celebrity

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková