Monika Bagárová a Ben Cristovao po 11 letech od rozchodu opět spolu: Stará láska nerezaví?

Celebrity Monika Bagárová a Ben Cristovao po 11 letech od rozchodu opět spolu: Stará láska nerezaví?
Více

Monika Bagárová (28) a Ben Cristovao (35) překvapili své fanoušky. Oba dva se seznámili před 13 lety v pěvecké show Česko Slovenská SuperStar a následně spolu dva roky randili. Od rozchodu uběhlo dlouhých 11 let a Ben s Monikou to dali opět dohromady. Ne ovšem partnersky, ale pracovně. Zpěvačka na Instagramu oznámila, že s Benem makají na songu. Fanoušci jsou samozřejmě nadšení. Někteří z nich si dokonce myslí, že stará láska nerezaví a tihle dva by to mohli dát zase dohromady.

Psal se rok 2009 a Monika Bagárová se tehdy jako patnáctiletá přihlásila do show Česko Slovenská SuperStar, kde se potkala s exotickým Benem Cristovaem a po pár měsících se do sebe zamilovali. Oficiálně spolu randili od listopadu 2010. Nazpívali společný song a lidé je jako pár milovali.

O dva roky později v březnu roku 2012 Monika na sociálních sítích oznámila, že se rozešli. „Myslím, že si každý z Vás zaslouží vědět, že s Benem už spolu nejsme. Rozešli jsme se v dobrém a dál spolu budeme spolupracovat,“ napsala tehdy zpěvačka. Fanoušci byli z jejich rozchodu špatní, protože oba působili jako reklama na dokonalý pár.

CelebrityLela terčem kritiky kvůli plastice v Íránu: Ženy tam umírají za svá práva! Honza Šimša vysvětluje, proč nemohli počkat

Lela terčem kritiky kvůli plastice v Íránu: Ženy tam umírají za svá práva! Honza Šimša vysvětluje, proč nemohli počkat

Spekulovalo se o nevěrách ze strany Bena, ale nikdy nic takového nebylo potvrzeno. I po ukončení vztahu jeden na druhého neřekl nikdy nic špatného. „Ano, nejsme spolu, ale máme se stále moc rádi,“ nechal se v té době slyšet zpěvák. Uběhlo jedenáct let, Monika má za sebou rozchod s Makhmudem Muradovem, se kterým má dceru Rumii a Ben je delší dobu single.

Na sociálních sítích se Ben a Monika pochlubili, že to dali znovu dohromady. Tentokrát ale pouze pracovně. „Po 11 letech děláme na songu,“ pochlubila se Bagárová. Lidé jsou nadšení a někteří si myslí, že by mohla přeskočit pověstná jiskra. „Nevím proč, ale hned jak jsem vás viděla spolu na fotkách, něco mi říká, že to možná znova zajiskří. Jak se říká, stará láska nerezaví a teď jsou i starší a rozumnější,“ píší v komentářích.  Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl Celebrity

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká Celebrity

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?