Lela terčem kritiky kvůli plastice v Íránu: Ženy tam umírají za svá práva! Honza Šimša vysvětluje, proč nemohli počkat

Celebrity Lela terčem kritiky kvůli plastice v Íránu: Ženy tam umírají za svá práva! Honza Šimša vysvětluje, proč nemohli počkat
Více

Lela Vémola (33) před pár týdny odcestovala do Íránu kvůli plastice nosu. V současné době je už sice Lela doma, ale kvůli cesty do země, kde umírají ženy za svá práva schytala od veřejnosti pořádnou kritiku. Brněnský fenomén Honza Šimša (27) se chystá na konci října podstoupit několik plastických operací na té samé klinice jako Lela a u stejného plastického chirurga. Honza redakci VipStar.cz vysvětlil, proč nemohli ani jeden s operacemi počkat, než bude situace v Íránu příznivější.

Slovenská playmate Lela Vémola má za sebou plastickou operaci nosu a víček v Íránu. „Po nepříjemných zkušenostech s lékaři z Evropy jsem se svěřila do rukou odborníka v Íránu. Pan doktor je vyhledávaný a operoval nejednu celebritu. Vím, že mi může pomoct a napravit věci, které ostatní lékaři pokazili,“ svěřila se před týdnem Lela na Instagramu.

Vzhledem k tomu, že už několikátým týdnem pokračují protesty po celém Íránu a bylo při nich zabito několik stovek lidí, tak se česká veřejnost pustila do Lely, že zatímco Íránky umírají za svá práva, tak Lela si jela do Íránu spravit nos. Nepokoje vypukly po smrti dvaadvacetileté Mahsy Amini, která byla zatčena mravnostní policií poté, co jí trčely vlasy ze šátku, který ji měl zakrývat, uvedla podle BBC íránská organizace na ochranu lidských práv se sídlem v Norsku.

CelebrityNebezpečná cesta Honzy Šimšy do Íránu za plastikami: Chvíli budu kluk, pak holka, hidžábu se nevyhnu

Nebezpečná cesta Honzy Šimšy do Íránu za plastikami: Chvíli budu kluk, pak holka, hidžábu se nevyhnu

Lelo, bacha na nosík. Ať vám ho nerozmlátí místní policie. Nevím, zda jste si už všimla, ale ostatní ženy tam nejsou tak šťastné jako vy na výletě. Také jich dost umírá. nebo jsou přinejmenším zmlácené, znásilněné nebo zmizí,“ zní jeden z kritických komentářů.

Sotva jste přijela, hidžáb letěl dolů, že. Vaše věc, kde jste se nechala operovat a co. Ale propagovat oblečení symbolizující útlak iránských žen, které i umírají, byste nutně nemusela. V tom, co běžně nosíte, byste ve zdraví po íránské ulici neušla ani pár metrů. Tak buďte s tamními ženami trochu solidární,“ píše další.

CelebrityDva roky jí trvalo, než sebrala odvahu: SuperStar Tereza Mašková šla donaha a předvedla dokonalá ňadra

Dva roky jí trvalo, než sebrala odvahu: SuperStar Tereza Mašková šla donaha a předvedla dokonalá ňadra

Honza Šimša vysvětluje, proč nešla cesta odsunout

Brněnský fenomén Honza Šimša má v plánu odletět na plastickou operaci do Íránu na konci října. „Budu mít nový nos, nové oči. Malinkatý nosánek bych si přál, kočičí oči co nejvíce to půjde. Kompletní facelift, natažení kůže, zvětšení pusy. Uvidíme na místě, co všechno se vymyslí. potřeboval bych korekci brady, ale protože by to byla moc dlouhá operace, tak budu muset tohle nechat na příště. I tak si myslím, že to bude obří změna,“ řekl v rozhovoru pro VipStar.cz.

Následně také vysvětlil, proč cestu nemůže odložit. „Cesta do Íránu je samozřejmě náročnější a o něco riskantnější vzhledem k tomu, co se tam nyní děje. Lidé vždy budou kritizovat. A vůbec se nepídí po tom, proč tam letíme v této době. Jeden z nejlepších chirurgů už nepracuje v Íránu, ale v Americe. Do Íránu se vrací nyní na dva měsíce,“ říká Honza Šimša.

V Íránu stráví měsíc a půl nebo dva, a poté letí zpět do USA. A to je celý důvod. Později už ta šance nebude. Další důvod je ten, že jsme poslali zálohy. Já osobně nechci přijít o obrovskou částku peněz, kterou jsem do toho dal. Pohybuje se to v řádech statisíců. Je to záloha za operaci. Nechci to nechat propadnout,“ dodává Honza.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc Celebrity

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený Celebrity

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu Celebrity

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět Celebrity

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny Celebrity

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap