Módní policie: Borhyová vsadila na královskou modř a Slováková si spletla ples s erotickým veletrhem

Módní policie Módní policie: Borhyová vsadila na královskou modř a Slováková si spletla ples s erotickým veletrhem
Více

Slavnostní PLES V INTRU 2024 v Hotelu International Brno si nenechalo ujít spoustu známých českých osobností, které vynesly své nejoriginálnější róby. Mezi přítomnými byla moderátorka Eva Decastelo (45), podnikatelka Nela Slováková (34), modelka Andrea Verešová (43) a další. Přední módní návrhář Dominik Navrátil zhodnotil outfity přítomných dam. Která zazářila? A která naopak zcela pohořela?

Eva Decastelo

Na začátek musím Evě Decastelo pochválit líčení i účes. Pokud se ale přesuneme od krku níže, tak tam už to taková pecka není. Na šatech, které Eva vynesla na brněnský ples, nemůžu najít nic pozitivního. Šaty celkově vypadají jako z půjčovny někde kolem roku 2010. Pokud se podíváme blíž, tak jejich zpracování také není příliš povedené – krajkový vzor je v oblasti pasu našitý nerovnoměrně, délka šatů není opracovaná, stejně tak i vrchní okraj „rukaviček“, které nejsou tak úplně rukavičkami.

Pokud si odmyslím šaty, tak alespoň za krásnou vizáž dávám 15%

Lucie Borhyová

Lucie Borhyová vynesla šaty z mé dílny, k tomu se přiznám hned na začátku. Celý styling byl taktéž po poradě se mnou, včetně barvy manikúry a dalších drobností, které nejsou na fotografii ani vidět. Šaty ovšem na fotografii vyfocené lehce z boku vyznívají trochu jinak a může se tak zdát, že přidávají kila. Jediné, co bych vytkl je rtěnka, volil bych příště o něco růžovější odstín.

Hodnocení: 95%

Výměna manželek4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena

4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena

Nela Slováková

Nela Slováková si zřejmě při přípravě na tento večer neuvědomila, že se chystá navštívit jeden z nejluxusnějších plesů a přišla polonahá. Dlouhé rukávy mohou skvěle vybalancovat vysoký rozparek nebo hlubší výstřih, to ale neplatí u téměř nahé vrchní části těla, kterou jen na nejnutnějších místech zakrývá mašle. Na ples, který má být společenskou událostí jisté úrovně, se takto prostě nechodí!

Hodnocení 15%

Iveta Vítová

Iveta Vítová zvolila stylově vhodný střih šatů k její postavě. Šaty zdůrazňují její štíhlou postavu, geometrický vzor na šatech je efektní, holá záda jsou krásná. Šatům z dílny Poner, které jsem již několikrát viděl na jiných ženách, bych vytkl pouze jejich o něco kratší délku. Iveta Vítová patří k nejvyšším modelkám u nás. Je tak jasné, že na její výšku je potřeba ušít šaty na míru nebo zvolit takové, které jsou dostatečně dlouhé už při jejich výběru. Make-up i vlasy jsou nádherné, stejně tak doplňky.

Hodnocení: 80%

Andrea Verešová

O Verešové se ví, že se na všechny akce pečlivě připravuje. Musím říct, že Andrea byla opravdu jedna z nejlépe oblečených. Klasická plesová róba s korzetem a dlouhou vlečkou je vždy sázka na jistotu. V tomto případě to ale díky vzoru šatů není nuda. Kombinace červené a růžové prostě funguje. Trochu moc je mašle v pase a na můj vkus až příliš vysoký rozparek, který může působit vulgárně. Líčení i účes má Andrea vždy perfektní.

Hodnocení: 95%

Dominik Navrátil je módní návrhář a stylista jehož práci si oblíbily nejenom hvězdy českého šoubyznysu jako Lucie Vondráčková, Lucie Borhyová, Denisa Nesvačilová a další. Klientům, kteří navštíví jeho ateliér poskytuje prvotřídní servis. Zakázkové šití od běžně nositelných kusů oděvů, až po svatební a společenské šaty, ale také kompletní osobní styling.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Módní policie z Andělů: Naomi ukázala těhotenské peklo, Burešová chodí v tom samém a Smetana zabodovala Módní policie

Módní policie z Andělů: Naomi ukázala těhotenské peklo, Burešová chodí v tom samém a Smetana zabodovala

Róby z Oscarů očima módního návrháře: Heidi Klum poprvé zklamala a Ariana Grande jako obří cukřík Módní policie

Róby z Oscarů očima módního návrháře: Heidi Klum poprvé zklamala a Ariana Grande jako obří cukřík

Módní policie z Českých lvů: Plodkovou nepoznali, Decastelo překvapila a nevhodná Šoposká Módní policie

Módní policie z Českých lvů: Plodkovou nepoznali, Decastelo překvapila a nevhodná Šoposká

Brněnské módní peklo Nely Slovákové: Na plesy vynáší lascivní modely a nechápe, že méně je více Módní policie

Brněnské módní peklo Nely Slovákové: Na plesy vynáší lascivní modely a nechápe, že méně je více

Móda z Českého plesu: Uhlířová vynesla šperky za milion, Vignerová zazářila a Mátlová jako cirkusácký mišmaš Módní policie

Móda z Českého plesu: Uhlířová vynesla šperky za milion, Vignerová zazářila a Mátlová jako cirkusácký mišmaš

Módní policie z Českého plesu: Dechberoucí Sara Sandeva, nebeská Lutovská a faux pas Pergnerové Módní policie

Módní policie z Českého plesu: Dechberoucí Sara Sandeva, nebeská Lutovská a faux pas Pergnerové