4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena

Výměna manželek 4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena
Více

Reality show Výměna manželek patří v Česku jednoznačně k těm nejoblíbenějším. Svědčí o tom i fakt, že se natáčí již od roku 2005 a diváci u televizních obrazovek dychtí po dalších dílech. Do pořadu se hlásí rodiny z několika důvodů. Některé tíží finanční problémy, další zase trápí trable ve vztahu. Pojďme se nyní podívat na 4 páry, které se nezapomenutelně vryly lidem do paměti.

Prostitutka Věrka

Díl s paní Věrkou na první pohled nevypadal nijak zvláštně. Rodina, která má finanční problémy a dost dětí nezastírala, že se do Výměny manželek přihlásila hlavně kvůli financím. Náhradní manžel byl ovšem z paní Věry dost nesvůj. Na jeho vkus o sebe vůbec nepečovala, doma nechávala nepořádek a o malou dceru nebylo dostatečně postaráno.

Náhlý zvrat nastal ve chvíli, kdy na paní Věru prasklo, že se živí jako prostitutka. I přesto, že měla doma partnera a děti, vydělávala si nejstarším řemeslem. Následně uvedla, že o tom její partner věděl a dělala to kvůli finanční tísni. Díl s paní Věrou byl odvysílaný v roce 2018.

Mačkáš mi hada, debile

Kdo by si nepamatoval legendární díl s Jane Röbisch. Psal se rok 2017 a Jane se s tehdejším partnerem Romanem přihlásila do Výměny manželek, ale patrně vůbec netušila, jakou legendou se stane. Hláška „mačkáš mi hada, debile“ zlidověla a i sedm let od Výměny na ni lidé stále nezapomněli.

RozhovorTomáš Zástěra míří do nové reality show a promluvil o jasném favoritovi letošního Survivoru

Tomáš Zástěra míří do nové reality show a promluvil o jasném favoritovi letošního Survivoru

Jak se později ukázalo, tak Roman i Jana měli problém s alkoholem a drogami. Po Výměně se oba rozešli a Jane žila dál v Německu se svými dcerami. Pro diváky bylo velkým překvapením, když se Jane po sedmi letech před pár týdny v reality show objevila znova. Tentokrát jako host.

Výměna mi pomohla. Změnila jsem úplně celý svůj život,“ přiznala Jane po letech a šla s pravdou ven i ohledně toho, co tehdy brala. „Já jsem v Praze sedla do toho auta, pěkně jsem si slupla ty dva rivotrily, zapila to becherovkou a v Praze jsem jim vypadla z auta,“ dodala.

Lucie a Michal Navrátilovi

Lucie a Michal Navrátilovi se seznámili až po Výměně manželek. Lucie proslula hned několika hláškami jako „houskový knedlík bez housek“ a podobně. Během natáčení měla za partnera Standu a vychovávala s ním čtyři děti. Po čase ale vyšlo najevo, že Lucie má ještě další čtyři děti, které jí ale byly odebrány.

Po Výměně se se Standou rozešla a vzala si za manžela Michala Navrátila. Jejich vztah byl od té doby jako na houpačce. V současné době dle sociálních sítích, kde jsou oba dva aktivní, se schyluje pravděpodobně k rozvodu.

InfluStarDěsivé pozadí vztahu Dominique Alagii a Michálka: Zhroucená a v slzách prosila, aby ji nechal být

Děsivé pozadí vztahu Dominique Alagii a Michálka: Zhroucená a v slzách prosila, aby ji nechal být

Špindíra Věra

Zcela legendární díl, který doteď nedokážou někteří diváci pobrat. Psal se tok 2015 a Věra s manželem Pavlem se přihlásili do Výměny kvůli finanční tísni. Manželé žili na ubytovně, kde neustále kouřili i v přítomnosti dvou malých a nemocných dcer. Věra tvrdila, že si nečistí zuby, protože ji z toho bolí dásně a její nejoblíbenější činností bylo koukání do výloh. Po skončení Výměny se patrně ve Věře a jejím partnerovi něco hnulo. Našli si větší bydlení a Věra porodila syna Sebastiana.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru Výměna manželek

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek Výměna manželek

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek

Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad Výměna manželek

Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad

Premiérová Výměna manželek: Překonaná nevěra, insolvence a pedantství na pořádek Výměna manželek

Premiérová Výměna manželek: Překonaná nevěra, insolvence a pedantství na pořádek