Lucie Borhyová

Lucie Borhyová se narodila 16. dubna 1978 v Praze. V roce 1996 odmaturovala na Gymnáziu Františka Palackého v Neratovicích. Poté se hlásila na Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, kam se však nedostala a zkusila štěstí na Vyšší odborné škole publicistiky, kterou dokončila. 

Kariéra

Seriály 

2005 – Ulice

2005 – Ordinace v růžové zahradě

2010 – Comeback 

Filmografie 

2014 – Dědictví aneb Kurvaseneříká 

TV Nova 

V roce 1997 začínala v TV Nova jako pomocná redaktorka ve zpravodajství. V roce 1999 začala moderovat Televizní noviny. V roce 2009 skončila na třetím místě v Anketě ANNO. V roce 2007 se zúčastnila taneční soutěže Bailando. V roce 2008 začala moderovat Odpolední Televizní noviny. Lucie Borhyová patří mezi největší stálice Novy a za svoji kariéru získala řadu ocenění. Už dlouhá léta tvoří nerozlučnou dvojici s Reyem Korantengem. Moderovala pořad Život ve hvězdách nebo Český Slavík Mattoni 2000. Kromě moderování je také patronkou Neonatologického oddělení Nemocnice Na Bulovce nebo vystoupila jako speciální host v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. 

Zajímavosti 

  • V roce 2004 prožila Lucie Borhyová krátký románek s hokejistou Jaromírem Jágrem

Osobní život

Lucie chodila s řeckým podnikatelem Nicolasem Papadakisem, se kterým má syna Lucase. Ten se narodil 11. prosince 2008. Pár se nakonec ale rozešel. Od září roku 2012 byl jejím partnerem sportovní redaktor TV Nova Michal Hrdlička. Zasnoubili se a Lucie 25. června 2014 porodila dceru Lindu. Ze svatby ale nakonec sešlo a pár oznámil rozchod 14. října 2015. Mezi další partnery patřil například Alan Babický nebo Michal Smečka. 

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Lucie Borhyová se odhalila u moře. V plavkách vynikla její snová postava

Lucie Borhyová se odhalila u moře. V plavkách vynikla její snová postava

Lucie Borhyová (48) si užívá léta plnými doušky. Už několik dní relaxuje na dovolené u moře a z pláže posílá fanouškům jednu fotku za druhou. V plavkách krásně vyniknou přednosti moderátorky Televizních novin, která snad vůbec nestárne.

Rozhovor Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Lucie Borhyová (46) patří mezi naše nejoblíbenější moderátorky. Nedávno se objevila na JoJo Twist party, kde jí redakce VipStar.cz vyzpovídala. Půvabná Lucie, která na Nově moderuje již 25 let promluvila o možném konci, konkurenčních nabídkách, ale také o novém muži Dominikovi Navrátilovi, který ji svým umem doslova...

Módní policie Módní policie: Borhyová vsadila na královskou modř a Slováková si spletla ples s erotickým veletrhem

Módní policie: Borhyová vsadila na královskou modř a Slováková si spletla ples s erotickým veletrhem

Slavnostní PLES V INTRU 2024 v Hotelu International Brno si nenechalo ujít spoustu známých českých osobností, které vynesly své nejoriginálnější róby. Mezi přítomnými byla moderátorka Eva Decastelo (45), podnikatelka Nela Slováková (34), modelka Andrea Verešová (43) a další. Přední módní návrhář Dominik Navrátil zhodnotil outfity přítomných dam....