Módní harakiri na premiéře Bastardů: Plejádě podivných modelů z planety Nevkus nasadila korunu hvězda Love Island

Celebrity Módní harakiri na premiéře Bastardů: Plejádě podivných modelů z planety Nevkus nasadila korunu hvězda Love Island
Více

Premiéra nového českého filmu „Bastardi: Reparát“ v pražském kině Cinema City Slovanský dům přilákala mnoho známých tváří. Co se týče outfitů, tak tentokrát to prakticky nikdo z osobností nevychytal. Pánové působili, že si odskočili z hospody od piva a dámy předvedly módní harakiri. Největší úlet byla róba reality show hvězdičky Gabriely Gášpárové (22), která v křiklavě růžovém modelu vypadala velmi lacině.

Film Bastardi se dočkal několika pokračování a na premiéře čtvrtého filmu „Bastardi: Reparát“ se to hemžilo známými tvářemi. Všichni ale působili jakoby přiletěli z planety Nevkus. Premiéru si nenechal ujít omilostněný vrah Jiří Kajínek, který na akci nezvolil vůbec správný outfit. Na černém tričku s krátkým rukávem měl dvě karty. Na jedné z nich byla jeho fotka a na druhé zbraň.

Bez ohledu na to, co si kdo o Jiřím myslí, vypadal jako buran ve velkoměstě. Herec Zdeněk Godla se sice snažil, ale zapomněl se někde na půl cesty. Nad modrým trikem, šedými kalhotami a černým kabátem lze ještě přivřít oko, ale obuv měl rozhodně zvolit jinou.

InstagramTereza Hlůšková o práci společnice: Abych dělala ach, ach, na to nemusím umět jazyk, spát s cizími muži za peníze je hnus

Tereza Hlůšková o práci společnice: Abych dělala ach, ach, na to nemusím umět jazyk, spát s cizími muži za peníze je hnus

Lépe na tom nebyl ani herec Jiří Krampol, který vypadal, že si premiéru spletl s odjezdem na chatu. Modrá kostičkovaná košile mu byla volná a červené tenisky se k celému outfitu nehodily. Režisér Tomáš Magnusek dopadl z pánů nejlépe, ale i tam by se to dalo udělat lépe. Pánové celkově zklamali, protože vypadali, jakoby si odskočili od piva z vedlejší hospody na premiéru filmu.

Korunku módnímu bizáru nasadila hvězda reality show Love Island Gabriela Gášpárová, která svůj model přepálila. Patrně chtěla upozornit na své nové silikonové poprsí, ale celkový dojem byl laciný od sklepa až na půdu. Křiklavé růžové šaty z lesklého materiálu s hlubokým výstřihem jí vůbec nesedly a připomínala lacinou holku.

Dorazila i Alex Mynářová, která se jako jediná dokázala patřičně obléct. Černo-bílá kombinace byla sázkou na jistotu a Alex vypadala dokonale. Černé kalhoty s lodičkami do špičky podtrhly celý outfit a dodaly mu šmrnc.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné