Tereza Hlůšková o práci společnice: Abych dělala ach, ach, na to nemusím umět jazyk, spát s cizími muži za peníze je hnus

Instagram Tereza Hlůšková o práci společnice: Abych dělala ach, ach, na to nemusím umět jazyk, spát s cizími muži za peníze je hnus
Více

Tereza Hlůšková (26) je známá ve veřejném prostoru hlavně jako ta, která byla odsouzena na 8 let a 8 měsíců v pákistánském vězení za pašování heroinu. Mladičká Tereza strávila v base téměř čtyři roky a nyní si už více než rok užívá svobody v Česku. Za svojí minulostí udělala tlustou čáru a rozhodla se, že prostřednictvím podcastu promluví o tom, jak kdysi žila.

V roce 2018 se Tereze Hlůškové obrátil život vzhůru nohama. Dne 10. ledna byla zadržena celníky na pákistánském letišti v Láhauru. Celníci našli v kufru tehdy jednadvacetileté Terezy téměř 9 kilo heroinu. V březnu roku 2019 byla odsouzena na 8 let a 8 měsíců do vězení. Tereza po celou dobu tvrdila, že je nevinná. Následně se proti rozsudku odvolala a v dubnu 2019 jí generální ministr Paňdžábu snížil trest o dva měsíce.

Cesta na svobodu

Dne 1. listopadu 2021 byla Tereza zproštěna obžaloby. V propuštění na svobodu hrál roli malý detail. Žaloba nemohla dokázat, že s látkou zabavenou na letišti nikdo při převozu do laboratoře nemanipuloval. Celníci neodvedli dobrou práci a chyběly záznamy, které by osvětlily převoz vzorků do laboratoře. Podle právníků mohlo být klidně možné, že vzorky během transportu někdo vyměnil. Na tento argument již slyšel i soud a osvobodil mladou Češku. Zpátky do Česka se Tereza vrátila v dubnu 2022.

OscarMóda z Oscarů: Cara Delevingne po léčení hvězdou večera, Nicole Kidman zastavila čas a Kate Hudson jako růžový bonbón

Móda z Oscarů: Cara Delevingne po léčení hvězdou večera, Nicole Kidman zastavila čas a Kate Hudson jako růžový bonbón

Život po propuštění z basy

Po propuštění z pákistánského vězení Tereza nějakou dobu žila v ústraní. Zanedlouho se ale oklepala a začala pracovat jako servírka. Původně měla v plánu napsat o své minulosti knihu, ale z nápadu nakonec sešlo. Tereza si založila Instagram a v současné době maká na podcastu, ve kterém odkrývá podrobnosti o životě před pákistánským vězením.

Doma jsem řekla, že jedu pracovat do fabriky. Měla jsem nulovou angličtinu, ale věděla jsem, že k práci společnice úplně nemusíš mluvit. Tam musíš dělat poněkud jiné věci a takové to ach, ach, to se v každém jazyce říká stejně,“ vypráví svůj příběh rodačka z Uherského Hradiště.

GlosaOscaři 2023: Jimmy Kimmel předvedl těžce průměrný humor a místo angažovaných projevů tekly slzy

Oscaři 2023: Jimmy Kimmel předvedl těžce průměrný humor a místo angažovaných projevů tekly slzy

„Nedošlo mi, že našim bude divné, že jsem řekla, že jedu dělat do fabriky a teď dělám chůvu. Viděli na Facebooku moje spoře oděné fotky a došlo jim, že dělám asi i něco jiného,“ přiznává. „Práce společnice spočívá v tom, že si ji chlap zaplatí a ona s ním chodí například na večeře, doprovází ho na schůzky nebo s ním létá na dovolenou. Je jen na ní, jestli s mužem bude spát, nebo ne. Pokud to tak ale bude, dostane víc peněz,“ pokračuje v krátké ukázce na YouTube.

CelebritySestry v akci: Agáta měsíc před porodem vyvedla mladší Kordulu, ta cvrlikala s Damianem jako o život

Sestry v akci: Agáta měsíc před porodem vyvedla mladší Kordulu, ta cvrlikala s Damianem jako o život

S jedním mužem jsem byla opravdu jen na pracovní večeři. Byla jsem v krásných šatech, hezky namalovaná, nemusela jsem nic říkat, dostala jsem zaplaceno a dobře jsem se najedla,“ říká s tím, že ne vždy to bylo o sexu.

Na jednu stranu je to hnus spát s cizími muži za peníze, zvláště když ti chlapi nejsou ve tvé věkové kategorii a nevypadají třeba jako Brad Pitt. Na druhou stranu jsem vyrostla a mám úplně jiné priority, se kterými bych to už nedělala,“ dodává.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Za nevhodné chování po střelbě na Filozofické fakultě padají hlavy: Z kola ven je další influencer Instagram

Za nevhodné chování po střelbě na Filozofické fakultě padají hlavy: Z kola ven je další influencer

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru Instagram

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála Instagram

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála

Prolomila smůlu v lásce? Influencerka A.N.D.U.L.A se pochlubila novým partnerem Instagram

Prolomila smůlu v lásce? Influencerka A.N.D.U.L.A se pochlubila novým partnerem

Dominika Myslivcová prozradila detaily porodu a spustila se vlna nenávisti: Je to nařízení lékaře, brání se Instagram

Dominika Myslivcová prozradila detaily porodu a spustila se vlna nenávisti: Je to nařízení lékaře, brání se

Radka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili Instagram

Radka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili