Místo rozchodu zásnuby: Partner Shopaholicadel poklekl a požádal ji o ruku, následovala divoká líbačka

Virál Místo rozchodu zásnuby: Partner Shopaholicadel poklekl a požádal ji o ruku, následovala divoká líbačka
Více

Jedna z nejbizarnějších postaviček na českých sociálních sítích Adéla Pulcová (29) alias Shopaholicadel se bude (opět) vdávat. Během galavečeru Red Face totiž přímo v ringu před influencerkou poklekl její současný partner Jan Kulas. Život Adély je pěkná divočina a podle toho také vypadají její vztahy. Pro Adélu není zasnoubení žádnou novinkou. Kulas je již třetí muž jejího života, který před ní poklekl. Shopaholicadel snoubence odměnila pořádným hudlanem.

Tiktokerku a youtuberku Shopaholicadel buď bizarním způsobem milujete, nebo ji nemůžete ani vidět. Ti z vás, kteří ji pravidelně z jakéhokoliv důvodu (i vy, kteří se za to stydíte) sledujete, nemělo by vám uniknout, že se Adéla Pulcová potřetí zasnoubila. Stalo se tak během galavečeru Red Face.

Jan Kulas a Adéla se objevili v kleci. Očitý svědek z místa dění redakci VipStar.cz popsal, že oba byli oblečeni jako do opery, když v jednu chvíli Jan před Shopaholicadel poklekl a požádal ji o ruku. Bizarní influencerka byla štěstím bez sebe a nabídku samozřejmě přijala.

RozhovorHvězda Ulice Aneta Krejčíková promluvila o nahých fotkách

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková promluvila o nahých fotkách

Třetí zásnuby Shopaholicadel

Zásnuby ale nejsou pro Adélu žádnou novou událostí. Nejdříve randila s jistým Patrikem Soprem, se kterým byla zasnoubená a dokonce si už v té době objednala svatební šaty. Ze svatby nakonec bohužel sešlo a následoval rozchod. Po Patrikovi přišel jeden kratší románek, který skončil vyhazovem z bytu a následně se objevil David alias Fregamer.

David před Adélou poklekl před několika měsíci v obchodním domě a většina sledujících byla smířená s tím, že Adéla si Davida skutečně vezme. Dlouhodobí pozorovatelé Adélina života jsou zvyklí na to, že v jejím světě přicházejí zvraty rychleji než v bollywoodských filmech. Místo svatby překvapivě přišel rozchod.

RozhovorLulu chce zapůsobit na rozchodem zničeného Soukupa v Red Face: Bude to natvrdo, červená tanga a vysoké podpatky

Lulu chce zapůsobit na rozchodem zničeného Soukupa v Red Face: Bude to natvrdo, červená tanga a vysoké podpatky

Velkolepá žádost o ruku

Adéla se ale z nevydařeného vztahu poměrně rychle otřepala a zakoukala se do Jana Kulase. V poslední době to ovšem nejenom dle jejího Instagramu vypadalo, že se schyluje k rozchodu. „Vím, že se musím zlepšit v chování k tobě. Moc tě miluji a záleží mi na tobě,“ omlouvala se nedávno Adéla.

Tentokrát je ale zase všechno jinak. Rozchod se nekoná a Adéla potřetí řekla „ano“. Všichni nyní s napětím budeme sledovat, jestli to oba dotáhnou až k oltáři. Adéle i Honzovi aplaudovala celá hala. „Hrozně vám to přeju a gratuluji,“ vzkázala reality show hvězdička Eva Feuereislová, která má vlastní pořad Freak Show na HeroHero.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hvězda Clash of the Stars Max Green obětí sexuálního násilí? Zápasník ukázal na známou influencerku Virál

Hvězda Clash of the Stars Max Green obětí sexuálního násilí? Zápasník ukázal na známou influencerku

Padá hvězda Clash of the Stars, něco si přej: Kotlár Security jde do vězení, kašle na svých 6 dětí Virál

Padá hvězda Clash of the Stars, něco si přej: Kotlár Security jde do vězení, kašle na svých 6 dětí

Totální zoufalost Shopaholicadel: Nikdo jí nechce pronajmout byt, lidé se vzájemně varují Virál

Totální zoufalost Shopaholicadel: Nikdo jí nechce pronajmout byt, lidé se vzájemně varují