Lulu chce zapůsobit na rozchodem zničeného Soukupa v Red Face: Bude to natvrdo, červená tanga a vysoké podpatky

Rozhovor Lulu chce zapůsobit na rozchodem zničeného Soukupa v Red Face: Bude to natvrdo, červená tanga a vysoké podpatky
Více

Zdeňka Černá (42) alias Lulu se do povědomí lidí dostala v roce 2020, kdy na ni prasklo, že má románek s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (38). Ten nakonec dal přednost rodině, a tak musela Lulu hledat svého osudového muže znova. Do oka jí padl mediální magnát Jaromír Soukup (54), který byl ale v té době zadaný s Agátou Hanychovou (38). Nyní jsou ale od sebe a Lulu si nechce nechat ujít šanci. Soukupa pozvala na svůj zápas v Red Face a má pro něj připravené pořádné překvapení, o které se podělila s redakcí Vipstar.cz.

Je veřejným tajemstvím, že Zdeňka Černá alias Lulu mí zálusk na majitele Barrandov Jaromíra Soukupa. Všimla si ho v době, kdy začal chodit s bývalou modelkou Agátou Hanychovou, ale vzhledem k tomu, že byli šťastní a čekali rodinu, nechtěla se Lulu plést do jejich vztahu. „Bylo to v době, kdy s ním začala. Agátu jsem znala, ale jeho ne. Až spolu začali chodit, jsem si ho všimla. Je to 100% můj typ. I osobnostně. Mám na něj crush. Pak jsem to nechala plynout. Měli dítě a vypadali šťastně. Byla jsem zklamaná. Teď je zase vše jinak,“ řekla Lulu v rozhovoru pro VipStar.cz.

Bývalá milenka MMA bijce Karlose Vémoly není zvyklá dělat první krok, ale u Soukupa udělala výjimku. Lulu se totiž za pár dní utká v plácané přes zadeček v organizaci Red Face. Tam koneckonců pozvala i Jaromíra a rezervovala mu VIP stůl. „Jsem dost stydlivá. Pozvala jsem ho přes sociální média na zápas. Bohužel odezva ještě žádná není. Byla bych ráda, kdyby přijal pozvání. Nevím, jestli má vůbec náladu na takové věci,“ pokračuje.

Podle posledních zpráv to ale vypadá, že Soukupa rozchod s Agátou hodně zasáhl. Hradbu mlčení prolomil až na TV Barrandov ve svém pořadu VIP Svět. „Rozárka, kterou společně máme, měla první svátek. No, tak to společně neoslavíme. Co se dá dělat, pojďme k dalším VIP zprávám, nebo začnu být dojatý,“ vyjádřil se smutně.

RozhovorLulu po rozchodu Soukupa a Hanychové udělala první krok: Čekám na reakci Jaromíra, když šli od sebe, slavila jsem

Lulu po rozchodu Soukupa a Hanychové udělala první krok: Čekám na reakci Jaromíra, když šli od sebe, slavila jsem

Lulu má pro Soukupa překvapení

Sympatická blondýna byla před časem oslovena organizací Red Face do zápasu v plácané. „Oslovili mě přímo z Red Face, jestli bych měla chuť na tu plácanou. Chvíli jsem přemýšlela, ale pak jsem kývla. Soupeřka byla vybrána předtím. Pak zavolali mně, takže vše bylo na poslední chvíli,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz.

Beru to jako odrazový můstek. Už předtím jsem se zajímala o zápasení. Původně jsem měla jít do fackované, ta seč ale nekonala. Je to pro mě výhodnější. Pro mě je to začátek. Dělám kickbox. Dovedu si představit, že bych pak mohla dělat jiné zápasy,“ říká. Do něčeho ostřejšího se ale Lulu bojí jít kvůli své vizáží a plastickým operacím.

Mám 3x operovaný nos. Je křehčí. Neexistuje podle mě ženská soupeřka, která by mi vyloženě něco udělala, ale nikdy nevíte. První zápas je důležitý, abych se rozkoukala. Plácaná je více sexy, shoduje je so to se mnou. Nejsem žádná krvelačná bojovnice,“ vysvětluje.

RozhovorRika Fane o drsných začátcích ve filmech pro dospělé: Chtěla jsem pryč ze zapadákova, k mámě se dostalo video do 30 minut

Rika Fane o drsných začátcích ve filmech pro dospělé: Chtěla jsem pryč ze zapadákova, k mámě se dostalo video do 30 minut

Zápas natvrdo: Červené tanga a vysoké podpatky

Zápas se uskuteční 9.9. a Lulu přiznala, že je její honorář v desítkách tisíc. Kdyby si někdo myslel, že na něco takového není třeba příprava, tak je na omylu. „Nevím, co mě čeká. Budeme to dělat dost natvrdo. Nyní to bude vyloženě s technikou. Trénink je o dost lehčí než třeba v MMA a jednodušší. Ale ten trénink je. Musela jsem vypilovat techniku. Musí se pracovat na boxovacím pytli,“ popisuje svoji přípravu.

Kromě techniky a tréninku bude mít Lulu vypilovaný také outfit. „Budu mít červená tanga a vrch bude sportovní podprsenka s nápisem Red Face. Také hodně vysoké boty na podpatku. Víc než 10 centimetrů. Ještě to ale nevím přesně,“ dodala. Dorazí nakonec na zápas rozchodem zničený Jaromír Soukup? Zapůsobí na něj Lulu?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hvězdička reality show Silvie Řeháková v objetí s Tomiem Okamurou: To nemůžeme, šeptal jí do ucha Rozhovor

Hvězdička reality show Silvie Řeháková v objetí s Tomiem Okamurou: To nemůžeme, šeptal jí do ucha

Kdo je záhadný snoubenec Charlotte Štikové? Bývalý vězeň, který utekl si své už odseděl Rozhovor

Kdo je záhadný snoubenec Charlotte Štikové? Bývalý vězeň, který utekl si své už odseděl

Beata Rajská zavzpomínala na svoji první přehlídku před 29 lety: Vyžádal si ji samotný šlechtic Rozhovor

Beata Rajská zavzpomínala na svoji první přehlídku před 29 lety: Vyžádal si ji samotný šlechtic

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka Rozhovor

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled Rozhovor

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin Rozhovor

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin