Miss Grand Veronica Biasiol vytáhla do boje proti kritikům: Promluvila o chybách v soutěži i staré sošce

Rozhovor Miss Grand Veronica Biasiol vytáhla do boje proti kritikům: Promluvila o chybách v soutěži i staré sošce
Více

Čerstvá Miss Grand Veronica Biasiol (26) si během týdne nechala ujít vernisáž a dražbu obrazů modelky Daniely Zálešáková (25). Při této příležitosti ji vyzpovídala redakce VipStar.cz a zeptala se na události uplynulých dní, které hýbou českým internetem.

Máme za sebou galavečer Miss Czech Republic, kdy se novou Miss Grand stala úspěšná influencerka Veronica Biasiol. Kolem jejího vítězství se na sociálních sítích rozpoutal obrovský šrumec. Lidé se podivovali nad tím, jak je možné, že Veronica obdržela sošku z roku 2023 a ne z roku 2024.

Biasiol dostala starou sošku?

Úplně jednoduchá odpověď, protože moje soška ještě nedorazila a jak Taťána, tak celá organizace mě nechtěla ochudit o ten krásný moment zvedání té sošky. Lidi zbytečně hledají problémy tam, kde nejsou. Já jsem se začala účastnit v roce 2023, takže to není deset let stará soška a není až tak od věci,“ vysvětlila v rozhovoru pro VipStar.cz.

RozhovorRegina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Podle Veronicy se dělá úplně zbytečné halo z věci, kterou mohli lidé přejít s klidem a nedělat zbytečně zle. „Je to symbolicky dané. Moje soška od organizace je v Asii a musí dorazit. Většinou to trvá měsíc až dva. Já jsem se na to ptala, protože abych byla upřímná, kdyby mi to někdo nenapsal na Instagram, tak bych si toho ani nevšimla,“ pokračovala.

Influencerka jako nová Miss Grand toho má hodně před sebou. „Čeká mě toho moc. Máme rozhovory, natáčení, focení. Chvíli bude pauza a v říjnu mě čeká světové finále. Na to se samozřejmě musím připravovat. Plánuji předtím jet do Thajska trénovat chůzi a trošku se poznat s tou kulturou. Thajský trh je hodně jiný,“ svěřila se.

Jaké si dává šance na Miss Grand?

Predispozice tam jsou, ale je to úplně jiný level. Bude určitě potřeba zamakat. Je to moje odlišnost. Myslím, že by se jim mohlo líbit vitiligo, protože ještě žádná jejich Beauty Queen nezvítězila. Myslím si, že tohle a pak i ta stránka byznysu,“ pokračuje.

Letošní Miss si zaslouží podle Veronicy velký obdiv a hejtům nerozumí. „Mě to strašně mrzí za celou organizaci i za Taťánu. Já jsem nikdy nepotkala takového dříče, jako je Taťána a perfekcionistu. A to finále bylo nádherné, skvělá show. Vždy se najde něco, co se úplně nepovede, ale na měřítka České republiky byla ta show nádherná a nákladná. Všechno to dát dohromady muselo být hrozně náročné a já smekám,“ podotkla.

ZahraničíNeuvěřitelná proměna Paceyho ze seriálu Dawsonův svět: Roztomilý sympaťák se změnil v trosečníka

Neuvěřitelná proměna Paceyho ze seriálu Dawsonův svět: Roztomilý sympaťák se změnil v trosečníka

Kritika Miss: To, že se něco nepovede, je normální

Kolem Miss se strhla hlavně vlna hejtů z toho důvodu, že na sociální sítě těsně před zahájením finálového večeru unikly výsledky. „Mrzí mě, že lidé to takto kritizují na základě toho, že vyšla nějaká fotka dřív, než byla vyhlášená vítězka. Nerozumím tomu. Shazují něčí práci. Takhle velké věci se plánují dopředu, takže vše musí být připravené včetně grafiky. A že se jedna věc nepovede, je celkem normální,“ řekla rázně.

To samé si myslí o tom, že lidé kritizují nový vzhled Miss Czech Republic Adély Štroffekové, která se z brunetky proměnila na blondýnku. Někteří jsou přesvědčeni o tom, že ředitelka Miss Taťána Makarenko změnila její vnější identitu.

CelebrityOrnella si po letech rýpla do Partyšové: Jako milenka Pepy jsem neměla špatné svědomí, Gábina fungovala jinak

Ornella si po letech rýpla do Partyšové: Jako milenka Pepy jsem neměla špatné svědomí, Gábina fungovala jinak

Já jsem vyrostla na Amerika hledá topmodelku a podobných reality show a přijde mi strašně zvláštní, že dnes se lidé chytají každé blbosti. Chceš koukat na holku, která je vizuálně krásná a dotažená k dokonalosti. O tom jsou soutěže krásy,“ nechala se slyšet Biasiol.

Pokud se přihlásíš do takové soutěže, tak do toho jdeš i s tím, že možná tě v něčem změní. Adéla je nádherná a bude nádherná v jakýchkoliv vlasech. Ale pro klienty a pro český trh není moc výrazných blondýnek a Táňa moc dobře ví, co dělá,“ dodala na závěr.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nastal čas skončit, říká o drsném světě modelingu Andrea Verešová, kterou v plavkách už neuvidíte Rozhovor

Nastal čas skončit, říká o drsném světě modelingu Andrea Verešová, kterou v plavkách už neuvidíte

Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká Rozhovor

Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká

Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla Rozhovor

Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově Rozhovor

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem Rozhovor

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl Rozhovor

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl