Milostný trojúhelník Vignerová, Kolečko, Nesvačilová: Denisa mu vše odpustí, přesvědčil by i mrtvolu, že je naživu

Celebrity Milostný trojúhelník Vignerová, Kolečko, Nesvačilová: Denisa mu vše odpustí, přesvědčil by i mrtvolu, že je naživu
Více

Před pár měsíci se život modelce Anetě Vignerové (35) obrátil vzhůru nohama. Prakticky ze dne na den se dozvěděla, že její partner a otec jejich syna Jiříka scenárista Petr Kolečko (38) odešel k mladší herecké kolegyni Denise Nesvačilové (31). Redakci eXtra.cz se ale podařilo nafotit, jak modelka a scenárista společně tokají na skleničce v baru a pomalu to vypadalo, že se chystá velkolepý návrt. To patrně velmi zaskočilo hvězdu Slunečné a okamžitě začala jednat.

Na konci srpna se rozpadl vztah modelky Anety Vignerové a scenáristy Petra Kolečka. Ten se rozhodl odejít od rodiny k herecké kolegyni Denise Nesvačilové. Aneta se o rozchodu s otcem syna Jiříka dozvěděla jen chvíli předtím, než se zpráva objevila v médiích. „Myslím si, že když se řeší nevěra, tak se řeší asi s člověkem, který se jí dopouští, tak si to vyřešte s ním a mě ať s tím nikdo neobtěžuje. Asi nemá smysl říkat něco o krizi ve vztahu, jen aby člověk zakryl svoje nekalé úmysly. Nelíbí se mi to,“ řekla v srpnu redakci eXtra.cz modelka.

Partnerské problémy se řeší s partnerkou, a ne s jinou partnerkou. Když je někomu špatně ve vztahu, máte to řešit s někým, kdo je k tomu oprávněný, a ne, aby si vyléval srdce v jiné posteli. Takhle se spory v rodině neřeší,“ dodala. Petr Kolečko před pár měsíci neměl jinou možnost, než jít s pravdou ven.

CelebrityAneta Vignerová po rozchodu s Petrem Kolečkem jen září: Denisa Nesvačilová musí čelit nevhodným útokům

Aneta Vignerová po rozchodu s Petrem Kolečkem jen září: Denisa Nesvačilová musí čelit nevhodným útokům

Stará láska nerezaví?

Jenomže uběhla nějaká doba a Petr Kolečko s Anetou byli nachytaní v jednom z pražských barů. Navzájem se objímali a o letmé doteky a polibky nebyla nouze. V ranních hodinách bývalí partneři společně odjeli taxíkem.

Určitě jsme se vášnivě nelíbali. Prostě jsme se náhodou potkali. Nebyl sám, byl se svou společností. A nevrátili jsme se k sobě. Nezpochybňuju, že toho člověka mám ráda, ale to setkání opravdu nebylo plánované,“ řekla po osudném večeru redakci eXtra.cz Vignerová. „Tak jsme kamarádi. Co máme dělat jiného? Já bych to nijak nerozmazávala, nic se nestalo. Nevytvářela bych z toho drama. Je úplně zbytečné něco psát. Určitě nikomu nikdo nedával pusu na tvář,“ snažila se stát za svým Aneta.

CelebrityKrasavec Roma Staša z MasterChefa: Poprvé ukázal přísně utajovanou manželku

Krasavec Roma Staša z MasterChefa: Poprvé ukázal přísně utajovanou manželku

Denisa Nesvačilová zuří

Podle slov Anety Vignerové se nic neděje, ale chování současné partnerky scenáristy hovoří o něčem jiném. „Ještě před vydáním vašeho článku měla v Instastories pro nejbližší přátele čerstvou fotku s vášnivým ocicmáváním Petra. A asi hodinu poté, co vyšel váš článek, si už fotku smazala,“ sdělila výše zmíněné redakci kamarádka hvězdy Slunečné.

Slova o rozchodu jsou dle kamarádky Nesvačilové nesmysl. „O tom dost pochybuju. Denisa se do Petra abnormálně zamilovala. Ta láska je tak velká, že mu odpustí absolutně cokoli. A on je taky ukecávač obecný. I mrtvolu by přesvědčil o tom, že je pořád naživu. Určitě se vymluví na alkohol a kdesi cosi a že rozhodně po odjezdu z baru s Anetou nestrávil zbytek noci. Denisa je teď v absolutním šoku, ale nakonec to vstřebá a bude dělat, že se nic nestalo,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše