Krasavec Roma Staša z MasterChefa: Poprvé ukázal přísně utajovanou manželku

Celebrity Krasavec Roma Staša z MasterChefa: Poprvé ukázal přísně utajovanou manželku
Více

Před pár dny měl vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša (34) křest knihy, která nese název MATLA – Kuchařka pro děti. Sympatického kuchaře přišli podpořit zpěvák Marek Ztracený (37), kuchař Radek Kašpárek (41) nebo zpěvák Jan Bendig (28). Největším překvapením ovšem bylo, že na křest knihy přišla podpořit Romana Stašu i jeho nádherná manželka. Nadaný kuchař je totiž známý tím, že si své soukromí bedlivě střeží a nedává rodinu na odiv.

Vítěz oblíbené kulinářské reality show MasterChef 2020 Roman Staša, patří mezi největší oblíbence všech řad. Kromě kuchařského umění si tehdy získal diváky svým širokým úsměvem, charakterem a humorem. Staša měl před několika dny křest knihy a kromě řady známých osobností ho přišla podpořit i jeho půvabná manželka.

Sympaťák z MasterChefa je známý tím, že si své soukromí bedlivě střeží. Proto všechny překvapilo, když se loni v září pochlubil lidem přírůstkem do rodiny. Roman Staša se stal otcem a jeho manželka mu přivedla na svět syna Samuela.

CelebrityDetaily děsivé autonehody Nely Slovákové: Z luxusního vozu je vrak, Lotty vyskočila z auta a partner se pozvracel

Detaily děsivé autonehody Nely Slovákové: Z luxusního vozu je vrak, Lotty vyskočila z auta a partner se pozvracel

A pak přišlo letošní září a tenhle můj a vlastně i celej život se zase otočil o 180 stupňů. Asi všichni víte, že soukromí mých nejbližších je pro mě svaté, a nikdy se to nezmění. Jen jsem se s vámi chtěl podělit o největší radost mého života,“ napsal na Instagramu, kde svým sledujícím ukázal syna Samuela.

Oblíbený kuchař se ale nikdy nepochlubil svojí manželkou. Tentokrát udělal výjimku a po roce ji konečně ukázal. Roman žije s manželkou a synem v Jesenici za Prahou v mezonetové novostavbě, kterou si moderně zařídil. Rodinu na odiv dává sice jen málokdy, ale veškerý volní čas věnuje právě jí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala