Aneta Vignerová po rozchodu s Petrem Kolečkem jen září: Denisa Nesvačilová musí čelit nevhodným útokům

Celebrity Aneta Vignerová po rozchodu s Petrem Kolečkem jen září: Denisa Nesvačilová musí čelit nevhodným útokům
Více

Už je to víc než měsíc, kdy vyšlo najevo, že Petr Kolečko (39) opustil matku svého dítěte Anetu Vignerovou (34) a zamiloval se do mladší Denisy Nesvačilové (31). Zatímco Nesvačilová od začátku tvrdila, že se nikomu nestala žádný křivda, tak Vignerová byla poněkud jiného názoru. Řada známých osobností neudržela emoce na uzdě a pustila se do Kolečka a Nesvačilové. S veřejností to také ani jeden nemá jednoduché. Aneta Vignerová má už nejhorší za sebou a září na všechny strany. Za to Nesvačilová je v jednom ohni. Od lidí na sociálních sítí jí stále chodí nevhodné zprávy.

Letošní léto bylo plné rozchodů a mezi ty nejbouřlivější patří jednoznačně rozpad vztahu mezi modelkou Anetou Vignerovou a scenáristou Petrem Kolečkem, se kterým má dvouletého syna Jiříka. Jakmile se objevily spekulace o problémech v jejich vztahu, Kolečko byl od začátku sdílný a měl evidentně jasno.

Delší dobu nám vztah nefungoval. Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní,“ řekl tehdy Blesk.cz. Pro jeho partnerku Anetu Vignerovou byla ale taková zpráva doslova šokem. Protože vůbec nic netušila.

CelebrityDáda Patrasová čelí po květnové nehodně vážným problémům: Hrozí jí až 3 roky ve vězení

Dáda Patrasová čelí po květnové nehodně vážným problémům: Hrozí jí až 3 roky ve vězení

Mezi mnou a Petrem to trvá doslova pár dnů, jsem proto velmi překvapená, kolik pozornosti naše rodící se křehká láska vzbuzuje. Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda,“ vyjádřilas se po několika dnech mlčení pro CNN Prima NEWS hvězda seriálu Slunečná Denisa Nesvačilová.

Na taková slova už ale reagovala i Miss České republiky 2009. „Partnerské problémy se řeší s partnerkou, a ne s jinou partnerkou. Když je někomu špatně ve vztahu, máte to řešit s někým, kdo je k tomu oprávněný, a ne, aby si vylíval srdce v jiné posteli. Takhle se spory v rodině neřeší,“ řekla stručně a jasně.

CelebrityTaťána Kuchařová nenechala na bývalém manželovi nit suchou: Ondřej je fakt dobrý herec, řekla

Taťána Kuchařová nenechala na bývalém manželovi nit suchou: Ondřej je fakt dobrý herec, řekla

Známé osobnosti se pustily do Nesvačilové a Kolečka

Láska mezi Nesvačilovou a Kolečkem vyvolala tak bouřlivé reakce proto, že vztah scenáristy a modelky patřil k nejstabilnějším v českém šoubyznysu a jejich rozchod byl jako blesk z čistého nebe. Navíc otec opouštějící partnerku a syna kvůli mladší, to mezi lidmi nikdy nebudilo pozitivní dojem. A tak bylo dopředu jasné, že to tihle dva nebudou mít mezi veřejností jednoduché. Na adresu jejich vztahu se ale vyjádřilo i několik známých českých osobností, které si servítky nebraly.

Já jsem se dneska koukala na internet a pobouřilo mě teda spoustu mnohem horších věcí. Že jsou mezi námi lidé, kteří rádi přebírají partnery zadaným lidem. Že elektřina je v prčících, že se vraždí lidé, protože jsou všichni už psychicky vydeptaní. Co? Co s tím budeme dělat? Nic,“ rýpla si do herecké kolegyně Eva Burešová. „Já Petra Kolečka znám hodně dobře a je to hajzl,“ nechala se zase slyšet Agáta Hanychová v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa.

RozhovorGabriel Jiráčková o plastické klinice v Íránu, kde byla Lela: Proč by na žádnou z nabídek nikdy nekývla

Gabriel Jiráčková o plastické klinice v Íránu, kde byla Lela: Proč by na žádnou z nabídek nikdy nekývla

Nesvačilová musí čelit útokům

Postupem času se rozvířené vody sice uklidnily, ale je to právě Denisa Nesvačilová, kdo dostává na sociálních sítích stále ošklivé zprávy od lidí. „Tak už konečně přiznejte, že jste těhotná a neschovávejte se za takové pytlohrůzy,“ napsala jedna ze sledujících Denise na Instagram, protože se jí nepozdával její divadelní outfit.

Drahoušku, zřejmě jste nikdy nebyla v žádném divadle a tudíž vám slovo kostým nic neříká. Zkuste jakékoliv představení navštívit a doplnit si tak základní vzdělání. Budu držet palce, ať příště nevypadáte jako úplná hlupačka a přeji krásný den,“ odpálkovala ji Nesvačilová. Jak to tak vypadá, tak sympatická herečka to s lidmi nemá vůbec jednoduché.

To Aneta Vignerová se z nejhoršího dávno otřepala a nedávno si nenechala ujít slavnostní výstavu obrazů Lucie Volfové v jedné z pražských kaváren. Modelka rozdávala úsměvy na všechny strany a působila spokojeně a vyrovnaně.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít Celebrity

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel