Mateřství Ewě Farne neskutečně svědčí: Sdílela dojemný snímek s dcerou a fanoušci se mohli rozplynout

Celebrity Mateřství Ewě Farne neskutečně svědčí: Sdílela dojemný snímek s dcerou a fanoušci se mohli rozplynout

Ewa Farna (28) si momentálně užívá mateřství plnými doušky. Není tomu tak dávno, kdy porodila dceru Ellu a Artur má tak doma malou parťačku. Vedle mateřství se zpěvačka naplno věnuje své profesi a se vším jí samozřejmě pomáhá partner Martin Chobot. Na sociálních sítích Ewa sdílela dojemný snímek právě s dcerou Ellou a fanoušci se mohli v komentářích rozplynout dojetím.

Zpěvačka Ewa Farna v březnu porodila druhé dítě a pohlaví tajila doslova do posledního konce.

Ewa jede na plné obrátky a i přesto, že má doma dvě děti, tak se naplno věnuje hudbě, která je pro ni vedle syna a dcery vším.

Samozřejmě jí je velkou oporou rodina a partner hudebník Martin Chobot. Rodačka z Vendryně si své soukromí bedlivě tají a obličeje svých dětí rozhodně nedává na odiv světu.

KVIFFNejkrásnější páry festivalu ve Varech: Odzbrojující Sandeva, Geislerová jako z pohádky nebo odvážná dcera Kubelkové

Nejkrásnější páry festivalu ve Varech: Odzbrojující Sandeva, Geislerová jako z pohádky nebo odvážná dcera Kubelkové

Tentokrát ale udělala malou výjimku a sdílela na instagramu fotku s malou Ellou. Nešlo jí sice vidět do tváře, ale fanoušci se mohli v komentářích rozplynout něhou.

Mateřství je Ewo to nejdůležitější. Užívej krásné chvíle s rodinou,“ píší v lidé v komentářích. „Moc se těším na váš koncert. Děti jsou radost,“ komentují další.

„Na sociálních sítích jsem teď možná málo aktivní, ale jsem přesně tam, kde mám být,“ okomentovala zpěvačka snímek s dcerou a komentující jen přitakávají.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Novému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce Celebrity

Novému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce

Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji Celebrity

Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji

Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény Celebrity

Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény