Martin Chobot

Hudebník Martin Chobot se narodil v roce 1989 a je kytaristou v kapele Ewy Farné, kterou si v roce 2017 vzal. Martin neměl jednoduché dětství. Ve čtrnácti letech mu zemřela matka, malířka Eva Chobotová-Suchánková, která spáchala sebevraždu. O pár let později zemřel i jeho otec. Martin navštěvoval lidovou školu umění v Dobřichovicích a následně nastoupil na KOnzervatoř Jaroslava Ježka. S Ewou Farnou randil od roku 2013, začátkem června 2019 se jim narodil syn Artur. 10. listopadu 2021 zpěvačka oznámila přes sociální sítě, že čekají další dítě. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Rodinná tragédie manžela Ewy Farne Martina Chobota: Deprese, domácí násilí a sebevražda maminky

Rodinná tragédie manžela Ewy Farne Martina Chobota: Deprese, domácí násilí a sebevražda maminky

Hudebník a manžel zpěvačky Ewy Farne (29) Martin Chobot (29) po odchodu z kapely jeho ženy přišel s debutovou sólovou deskou Pootevřené dveře. Skladby jsou úzce spjaty se zpěvákovou maminkou, která měla těžký život. Domácí násilí a deprese ji nakonec dohnaly až k sebevraždě.

Celebrity Mateřství Ewě Farne neskutečně svědčí: Sdílela dojemný snímek s dcerou a fanoušci se mohli rozplynout

Mateřství Ewě Farne neskutečně svědčí: Sdílela dojemný snímek s dcerou a fanoušci se mohli rozplynout

Ewa Farna (28) si momentálně užívá mateřství plnými doušky. Není tomu tak dávno, kdy porodila dceru Ellu a Artur má tak doma malou parťačku. Vedle mateřství se zpěvačka naplno věnuje své profesi a se vším jí samozřejmě pomáhá partner Martin Chobot. Na sociálních sítích Ewa sdílela dojemný...