Nejkrásnější páry festivalu ve Varech: Odzbrojující Sandeva, Geislerová jako z pohádky nebo odvážná dcera Kubelkové

KVIFF Nejkrásnější páry festivalu ve Varech: Odzbrojující Sandeva, Geislerová jako z pohádky nebo odvážná dcera Kubelkové
Více
Sara Sandeva, Jakub Prachař

Letošní Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je za námi. Z úst návštěvníků zní, že tento ročník byl obzvlášť vydařený. Spousta filmů, zajímaví zahraniční hosté a přítomné dámy tentokrát popustily uzdu fantazie a vynesly pompézní a místy velmi odvážné róby. Pojďme se nyní ale podívat na nejkrásnější páry 56. ročníku filmového festivalu.

Vůbec poprvé vyvedl na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech herec Jakub Prachař svoji partnerku herečku Saru Sandevu. Oba dva se od sebe nemohli odtrhnout a působili velmi zamilovaně.

Ruku v ruce chodili kolonádou, ale nejvíce jim to slušelo na červeném koberci. Jakub Prachař se předvedl jako prvotřídní elegán a Sara Sandeva byla doslova nepřehlédnutelná.

Na závěrečné slavnostní zakončení si mladičká herečka oblékla zlaté dlouhé šaty od módní návrhářky Hermine Khalaf Pogosyan a vypadala naprosto dokonale.

CelebrityTakhle vypadá láska nebeská: Agáta Hanychová zveřejnila snímky plné něžností s Jaromírem Soukupem

Takhle vypadá láska nebeská: Agáta Hanychová zveřejnila snímky plné něžností s Jaromírem Soukupem

Zlatá byla letos evidentně v kurzu. Herečka a vizuální umělkyně Ester Geislerová na slavnostní zakončení 56. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech oblékla zlaté dlouhé šaty, které byly samozřejmě jinak střižené než ty od Sary Sandevy.

Svůj outfit doplnila zlatavými doplňky včetně čelenky, ve které působila jako antická bohyně. Garde Ester dělal jak jinak než její přítel Martin. Poslední den filmového festivalu v Karlových Varech proběhl jako vždy ve velkém stylu a výjimkou nebyl ani pár Martha Issová a David Ondříček, kterým to sluší každý rok.

KVIFFNejprovokativnější šaty Varů: Schicková jako česká Rihanna, Barbie ve zlatě a Slováková pochopila, že méně je více

Nejprovokativnější šaty Varů: Schicková jako česká Rihanna, Barbie ve zlatě a Slováková pochopila, že méně je více

Odvážný model zvolila partnerka Adama Mišíka Natálie Jirásková, která oblékla černý overal s proklatě hlubokým dekoltem. Opomenout nelze ani zpěváka Pavola Haberu a topmodelku Danielu Peštovou, bez kterých bych snad ani Vary nebyly ono.

Jako každý rok na sebe strhli na červeném koberci veškerou pozornost a Daniela působila vedle charismatického zpěváka jako jeho šperk.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejprovokativnější šaty Varů: Schicková jako česká Rihanna, Barbie ve zlatě a Slováková pochopila, že méně je více KVIFF

Nejprovokativnější šaty Varů: Schicková jako česká Rihanna, Barbie ve zlatě a Slováková pochopila, že méně je více

Hvězdy ve Varech odhazují podprsenky, Veronika Kašáková šla ještě dál: Zradily ji šaty a ukázala vše KVIFF

Hvězdy ve Varech odhazují podprsenky, Veronika Kašáková šla ještě dál: Zradily ji šaty a ukázala vše

Bujaré zahájení festivalu ve Varech: Dámy bez podprsenky, Třeštíková se stavila po cestě z fesťáku KVIFF

Bujaré zahájení festivalu ve Varech: Dámy bez podprsenky, Třeštíková se stavila po cestě z fesťáku