Lulu po rozchodu Soukupa a Hanychové udělala první krok: Čekám na reakci Jaromíra, když šli od sebe, slavila jsem

Rozhovor Lulu po rozchodu Soukupa a Hanychové udělala první krok: Čekám na reakci Jaromíra, když šli od sebe, slavila jsem
Více

Agáta Hanychová (38) se během minulého víkendu rozešla s partnerem a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54). Aby toho nebylo málo, tak se do jejich rozchodu vložila Zdeňka Černá (42) alias Lulu, která měla v roce 2020 románek s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (38). V rozhovoru pro VipStar.cz Lulu promluvila o tom, že má dlouhodobý zálusk na majitele televize Barrandov a dokonce ho pozvala na zápas Red Face, kterého se bude Lulu účastnit.

Jako blesk z čistého nebe přišel rozchod bývalé modelky Agáty Hanychová a majitele televize Barrandov Jaromíra Soukupa. Praktiky celé léto strávili ve španělské Marbelle s dětmi a nic nenasvědčovalo tomu, že s koncem prázdnin přijde i konec jejich vztahu. Spekulace se objevily ve chvíli, kdy Jaromír odletěl ze Španělska o pár dní dřív a nechal tam Agátu s Rozárkou a Miou.

Kdyby někoho zajímalo, proč pro nás Jaromír nepřijel na letiště, tak to bylo proto, že měl v pět ráno jednání, které bylo navíc v Brně,“ řekla na Instagramu jen pár dní před rozchodem. Pro Agátu na letiště dorazila v brzkých ranních hodinách herečka a maminka Veronika Žilková.

Jsem netušila, že je trestný čin, když si vás vyzvedne mamka a babička, kterou jste 2 měsíce neviděli. Už mi fakt dejte pokoj,“ dodala nazlobeně, aby přesvědčila sledující, že se nic neděje. Na druhou stranu sama uznala, že si musí od sebe odpočinout. „Myslím, že jsme spolu teď byli až až a každý si potřebuje trošku odpočinout. Žádný rozchod ani nic podobného se nekoná. Takže pokud si na mě někdo brousil zuby, tak jsem zadaná,“ dodala před necelým týdnem.

CelebrityKolik Agáta snese? Po rozchodu se Soukupem přišla další rána, manžel Krainové ji napadl drsnými slovy

Kolik Agáta snese? Po rozchodu se Soukupem přišla další rána, manžel Krainové ji napadl drsnými slovy

Tornádo Lulu: Na Soukupa mám crush

V neděli ráno ovšem na Instagramu oznámila, že s Jaromírem je definitivní konec. „Je něco, co vám, jako své instarodině, dlužím říct jako první. Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál,“ řekla.

Do jejich rozchodu se vložila i bývalá milenka Karlose Vémoly Zdeňka Černá alias Lulu. Ta se dlouhodobě netají tím, že je Jaromír přesně její typ a rozchod ostře sledovaného páru jí jen hraje do karet. „Když se rozešli, tak jsem slavila,“ řekla s nadsázkou Lulu v rozhovoru pro VipStar.cz s tím, že než začal randit Jaromír s Agátou, tak ho neznala.

Bylo to v době, kdy s ním začala. Agátu jsem znala, ale jeho ne. Až spolu začali chodit, jsem si ho všimla. Je to 100% můj typ. I osobnostně. Mám na něj crush. Pak jsem to nechala plynout. Měli dítě a vypadali šťastně. Byla jsem zklamaná. Teď je zase vše jinak,“ pokračuje Zdeňka Černá alias Lulu.

CelebrityOd rozvodu s Prachařem si Agáta Hanychová prošla 8 rozchody: Mediální magnát, chirurg ani truhlář neuspěli

Od rozvodu s Prachařem si Agáta Hanychová prošla 8 rozchody: Mediální magnát, chirurg ani truhlář neuspěli

Jsem typ, který se nechává sbalit

I když to možná na první pohled nevypadá, tak Lulu je velmi stydlivá a málokdy udělá první krok. „Mě to těší, i když nikomu nic zlého nepřeji. Já jsem typ, který se nechává pozvat a sbalit. V případě Vémoly, to vše inicioval on. Já vyčkávám. Jsem dost stydlivá,“ vysvětluje.

Lulu se objeví v zápase Red Face, kde se utká se svou soupeřkou v plácání po zadečku. Proto neotálela a rozhodla se udělat první krok. Jaromíra Soukupa pozvala na zápas. „Pozvala jsem ho přes sociální média na zápas. Bohužel odezva ještě žádná není. Byla bych ráda, kdyby přijal pozvání. Nevím, jestli má vůbec náladu na takové věci,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Karolína Kopíncová o nejnáročnějším focení v kariéře: Zkrvavená ramena a šaty vážící 50 kilo Rozhovor

Karolína Kopíncová o nejnáročnějším focení v kariéře: Zkrvavená ramena a šaty vážící 50 kilo

Michal Šeps o SuperStar po 13 letech: Tu soutěž jsem vymazal z hlavy, chci být nejlepší reggae zpěvák v Česku Rozhovor

Michal Šeps o SuperStar po 13 letech: Tu soutěž jsem vymazal z hlavy, chci být nejlepší reggae zpěvák v Česku

Velký životní milník Anny Kadeřávkové: Čerstvě zamilovaná se stěhuje do svého domu a mluví o rodině Rozhovor

Velký životní milník Anny Kadeřávkové: Čerstvě zamilovaná se stěhuje do svého domu a mluví o rodině

Být finalistkou Miss Czech Republic je řehole: Taťána Makarenko promluvila o šikaně kvůli barvě pleti Rozhovor

Být finalistkou Miss Czech Republic je řehole: Taťána Makarenko promluvila o šikaně kvůli barvě pleti

Lela Vémola se mění před očima: Laciným outfitům a výstřihům dala sbohem a zazářila jako královna plesu Rozhovor

Lela Vémola se mění před očima: Laciným outfitům a výstřihům dala sbohem a zazářila jako královna plesu

Adam z Love Island míří na světovou soutěž a má v tom prsty Kočendová: Byla tajný agent, řekl Rozhovor

Adam z Love Island míří na světovou soutěž a má v tom prsty Kočendová: Byla tajný agent, řekl