Kolik Agáta snese? Po rozchodu se Soukupem přišla další rána, manžel Krainové ji napadl drsnými slovy

Celebrity Kolik Agáta snese? Po rozchodu se Soukupem přišla další rána, manžel Krainové ji napadl drsnými slovy
Více

Agáta Hanychová (38) musí mít vyloženě nervy z ocele. Během víkendu na Instagramu oznámila, že se po roce a půl rozpadl její vztah s otcem dcerky Rozárky Jaromírem Soukupem (54). Bývalá modelka přiznala, že to bere jako životní selhání. Moc dobře se ví, že Hanychová se nemá v lásce s modelkou Simonou Krainovou (50) a jejím manželem Karlem Vágnerem ml. (47). Toho Agáta během živáku nazvala zrzounem. To si samozřejmě Karel nenechal líbit a Agátě to pořádně vrátil.

V posledních dnech celý český šoubyznys žije tím, že si modelka Simona Krainová založila OnlyFans a Agáta Hanychová se rozešla s Jaromírem Soukupem. Krainová vůbec netušila, že když si založí profil na erotických stránkách, tak tím strhne obrovskou vlnu a každý bude mít pocit, že se musí vyjádřit.

Lidé se rozdělili do tří skupin. Jedni ji za to cení, druhým to je jedno a třetí Krainové tleskají. Založení OF nenechalo klidnými ani řadu celebrit. Do Krainové se pustila například Ornella Koktová, blízká kamarádka Agáty Hanychové. To samozřejmě nenechala Krainová ani její manžel bez povšimnutí a k rodině řekli své.

CelebrityOd rozvodu s Prachařem si Agáta Hanychová prošla 8 rozchody: Mediální magnát, chirurg ani truhlář neuspěli

Od rozvodu s Prachařem si Agáta Hanychová prošla 8 rozchody: Mediální magnát, chirurg ani truhlář neuspěli

Hanychová se zastala Ornelly a strhla se mela

Tato nevkusná rodina, co tu špiní mediální prostor a dělá ostudu už 15 let, promluvila,“ vyjádřil se na Instagramu Karel Vágner ml. Ornella se totiž směrem  ke Krainové vyjádřila velmi kriticky.

Peníze jsou krásná věc,…ale nestojí jich mít o něco víc za každou cenu… Snažím se být pokud možno tím nejlepším vzorem pro naše děti. Je to šíleně úmorný, složitý a stojí to trilion sil. Nicméně věřím, že se tohle všechno vrátí na tisíckrát. A proto jsem hrdá na to, že mé děti svoji mámu neuvidí nebo se nedoslechnou…že byla na OF,“ rozepsala se na Instagramu Ornella.

Pohotové Hanychové samozřejmě neušlo, že se Vágner pustil do její kamrádky a nazvala ho na svém živáku zrzounem. „Ten zrzoun od Krainové se pustil do Ornelly, mojí Ornelly, to ne,“ rozohnila se.

Celebrity3 děti, 3 tatínci, ale láska v nedohlednu: Agátě Hanychové krachl vztah s Jaromírem Soukupem

3 děti, 3 tatínci, ale láska v nedohlednu: Agátě Hanychové krachl vztah s Jaromírem Soukupem

Vágner zaťal do živého

Karel Vágner ml. na nic nečekal a ve chvíli, kdy je Hanychová nejzranitelnější, zaťal do živého a slovně ji zdiskreditoval. „Rád bych zareagoval na kauzičku, která nás v tyto dny provází. Na můj vkus už je to přes čáru. Chtěl bych konkrétně zareagovat na paní Hanychovou nebo Issovou či Prachařovou nebo jak se tento týden jmenuje,“ rozpovídal se Vágner.

Takoví lidi, kteří za posledních dvacet let neudělali nic pěkného, vkusného, úspěšného. Překvapuje mě, že se k tomuto vyjadřují. Nemají nárok ani titul, aby se hodnotili lidi okolo. Ano, vyhrála kategorii největší sběratelky tatínků a partnerů. Co se týká ale byznysu, tak si nevzpomínám, že by něco takového tento člověk udělal,“ nebral si servítky Vágner.

Chtěl bych paní Hanychové říct, aby tu energii, kterou dává do nesmyslných komentářů, dávala do svého osobního rozvoje. Můj pocit je, že se za poslední dvacet roků nikam neposunula,“ dodal drsně Vágner. Na to už Hanychová nereagovala, ale je evidentní, že vztahy mezi nimi jsou dosti vyhrocené. A navíc, co není, ještě může být. Známe přeci všichni Agátu. Tak uvidíme, jak takhle válka nakonec dopadne.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku Celebrity

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku

Agáta Hanychová tvrdí, že se její právnička zhroutila kvůli Jaromírovi Soukupovi a prozradila obří sumu za soud Celebrity

Agáta Hanychová tvrdí, že se její právnička zhroutila kvůli Jaromírovi Soukupovi a prozradila obří sumu za soud

Agáta Hanychová se pustila do tří osudových mužů: Ten by zůstal na benzínce, druhý neměl práci a třetí slávu Celebrity

Agáta Hanychová se pustila do tří osudových mužů: Ten by zůstal na benzínce, druhý neměl práci a třetí slávu

Tereza Hlůšková řekla, co jí pomohlo přežít v pákistánské base: Osvědčená technika, shodují se ostřílení vězni Celebrity

Tereza Hlůšková řekla, co jí pomohlo přežít v pákistánské base: Osvědčená technika, shodují se ostřílení vězni