Kordula Stropnická geny nezapře: Pochlubila se svým chlapcem, který si užívá luxusní život za miliony

Celebrity Kordula Stropnická geny nezapře: Pochlubila se svým chlapcem, který si užívá luxusní život za miliony
Více

Dcera slavné dvojice, herce a diplomata Martina Stropnického (65) a herečky Veroniky Žilkové (61), Kordula Stropnická (17), vyvedla na slavnostní premiéru filmu „Avatar: The Way of Water“ do pražského multikina Cinema City Chodov svého fešného přítele Damiana. Společně se poprvé ukázali na Clash of the Stars, kde ale Kordulu doprovázela její starší sestra Agáta Hanychová (37).

Nevlastní sestra bývalé modelky Agáty Hanychové a dcera slavných rodičů, herce Martina Stropnického a herečky Veroniky Žilkové Kordula Stropnická, se ještě donedávna příliš neukazovala na veřejnosti. Poprvé se ukázala po boku maminky na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech a následně ji vytáhla starší sestra Agáta na party, kde byly obě nepřehlédnutelné.

Mimo jiné to byla právě Agáta, která na mladší sestru nedávno práskla v živém vysílání na Instagramu, že má kluka. Poprvé se s pohledným Damianem Kordula ukázala na galavečeru Clash of the Stars, kde ale přišla v doprovodu Agáty, která partnera Korduly nemilosrdně posadila do druhé řady.

CelebrityRozpad manželství Trojanových po 30 letech: Zrada, se kterou nikdo nepočítal

Rozpad manželství Trojanových po 30 letech: Zrada, se kterou nikdo nepočítal

Nyní se už bez Agáty objevili Kordula a Damian na slavnostní premiéřé filmu „Avatar: The Way of Water“. Oběma to spolu velmi slušelo a nemohli se od sebe odtrhnout. Sympatický Damian není jen tak kluk od vedle, ale dle jeho Tik Toku žije život plný luxusu a do kapsy rozhodně nemá hluboko.

Na sociální sítí se mladý hoch chlubí auty jako Lamborghini Urus nebo Chevrolet Corvette C7. Na zápase Clash of the Stars zase předvedl luxusní oblečení v podobě mikiny Gucci, která vyjde na několik desítek tisíc.

Lze jen spekulovat, zda si na to všechno vydělala Damian sám nebo ho dotují rodiče. Ať už je pravda jedno nebo druhé, tak s Kordulou tvoří krásný pár.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch