Rozpad manželství Trojanových po 30 letech: Zrada, se kterou nikdo nepočítal

Celebrity Rozpad manželství Trojanových po 30 letech: Zrada, se kterou nikdo nepočítal
Více

Ivan Trojan (58) a Klára Pollertová-Trojanová (51) platili za jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu. Během třiceti let společného manželství překonali spoustu problémů a krizí. Proto všechny doslova šokovalo, když vyšlo na povrch, že se manželé Trojanovi rozvádí. Nyní se začalo spekulovat o tom, co za rozpadem manželství skutečně stojí.

Manželství herce Ivana Trojana a Kláry Pollertové-Trojanové je v troskách. „Už několik měsíců spolu ani nežijí. Paní Klára, pokud vím, bydlí někde na Smíchově, a pan Ivan tu zůstal sám se psem,“ řekl před časem zdroj portálu Blesk.cz. Pár se společně ukázal na veřejnosti v únoru 2022.

Blízký přítel z hercova okolí se vyjádřil pro CNN Prima News, že za rozpadem vztahu není nikdo třetí. „Hovořil jsem s ním celkem nedávno, říkal, že jsou oba dospělí, rozumní lidé a nikdy jim neměl tendenci do ničeho mluvit, což nehodlá činit ani nyní. Nemyslí si ale, že by to mělo skončit až rozvodem. Věří, že se k sobě zase vrátí. Čas od času člověk potřebuje být někdy chvíli sám. Rozhodně v tom prý není nikdo třetí,“ řekl, ale skutečnost je nakonec poněkud jiná.

CelebrityKolečko, čí vlastně jsi? Po vášnivé usmiřovačce s Vignerovou se s Nesvačilovou snažil dostat na pánské WC

Kolečko, čí vlastně jsi? Po vášnivé usmiřovačce s Vignerovou se s Nesvačilovou snažil dostat na pánské WC

Podle dostupných zdrojů se Trojanovi už majetkově vypořádali. Herci, kterému by měla zůstat vila, by měl vyplatit manželku Kláru. Hovoří se o 7 milionech korun. Nyní web Sedmička.cz přišel s tím, že za krachem manželství stojí někdo třetí.

Paní Klára má někoho jiného. Nebo to tak alespoň vypadalo. S tím novým mužem jezdila na různé výlety. Jednou jsem je spolu viděl i v restauraci a chovali se k sobě hodně důvěrně. A to si ještě všichni mysleli, že manželství Trojanových funguje,“ řekl zdroj z blízkosti jejich okolí.

CelebrityNikol Švantnerová v 6. měsíci těhotenství jen září: V upnutých šatech ukázala pořádný pupík i perfektní zadek

Nikol Švantnerová v 6. měsíci těhotenství jen září: V upnutých šatech ukázala pořádný pupík i perfektní zadek

Manželství prošlo několika těžkými zkouškami

Ivan a Klára Trojanovi se vzali v roce 1992 a následně si jim narodili čtyři synové. Josef, František, Václav a Antonín. Herečka postupem času začala trpět depresemi, se kterými se statečně pere. „Jsem vyčerpaná, hlava mi přestává přijímat informace, začnu být popudlivá, agresivní, vytáčí mě maličkosti. Dobré je, když to včas dokážu zarazit a zvolním. Řeknu Ivanovi, že jsem unavená, a vypnu. Jenže zvolním na dva dny, oklepu se a pak jedu zase dál,“ řekla v roce 2015 herečka pro iDnes.cz.

Společně také ustáli ztrátu dítěte a krizi, která nastala v roce 2014. „Především pokud přijde nějaká krize, a ta z devadesáti devíti procent přijde, nezapomenout na to, proč jste se brali a co bylo to hezké, co vás spojuje. A snažit se tu krizi překonat a vydržet, ne se při první příležitosti rozvádět. I my jsme si samozřejmě prošli krizí, ale protože naše manželství stojí na silných základech, oba jsme věřili, že to nemá a nesmí skončit,“ řekl tehdy herec pro Novinky.cz.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše