Ondřej Brzobohatý se rozhodl k finálnímu kroku: Na bývalou manželku Taťánu Kuchařovou podává žalobu

Celebrity Ondřej Brzobohatý se rozhodl k finálnímu kroku: Na bývalou manželku Taťánu Kuchařovou podává žalobu
Více

Hudebník Ondřej Brzobohatý (40) obrazně řečeno práskl do stolu a udělal zásadní rozhodnutí ve vztahu s bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou (35). Minulý týden poskytl rozhovor redakci Blesk.cz, ve kterém rozebíral znění církevní žaloby, kterou na něj exmanželka podala. Modelka vydala od té doby tři vyjádření, ve kterých jasně popírá, že by citlivé informace do médií vypustila ona. Brzobohatý se nyní rozhodl, že podá na Miss World 2006 žalobu.

Je toho na můj žaludek vážně příliš. Už se v rámci kauzy Kuchařová vs. Brzobohatý útočí i na mou rodinu a celá záležitost tím klesá pod tu nejnižší úroveň veřejného praní špinavého prádla. Rád bych tedy svým následujícím prohlášením ukončil vše jednou provždy,“ naštval se hudebník a herec Ondřej Brzobohatý a vydal na Instagramu závěrečné vyjádření.

Minulý týden v českém šoubyznysu došlo k velmi nečekané věci. Ondřej Brzobohatý se v rozhovoru pro Blesk.cz svěřil, že ho bývalá manželka obvinila ze sexuální odlišnosti nebo ho posílala k sexuologovi, aby se zjistilo, zda jeho záliba v převlékání za ženu není dědičná. Taťána Kuchařová se od začátku bránila, že výše zmíněné redakci žádné vyjádření neposkytla, ale Ondřej má jasno.

CelebrityTaťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Důkazy vedly přímo k Taťáně

„Mou podmínkou pro zveřejnění rozhovoru, při kterém jsem byl s obsahem církevní žaloby konfrontován bylo, abych se i přes logickou dedukci – kdo stál za podstrčením veškerých materiálů Blesku – s naprostou jistotou utvrdil v důkazech, které by vedly přímo k Taťáně. To se stalo! Viděl jsem na vlastní oči vše, co jsem vidět musel, abych si byl jistý, že mé obvinění Taťány z tohoto činu může a hlavně by mělo spatřit světlo světa,“ rozepsal se Ondřej na Instagramu a šlo vidět, že je z celé aféry již značně znechucený.

Brzobohatý byl dle svých slov dlouho klidný a trpělivý. „Daň za to byly nepříjemné intimní otázky týkající se lživých a skandalizujících obvinění v žalobě, na které jsem otevřeně odpovídal. Nikdy bych nenechal rozhovor s ukázáním na viníka zveřejnit na základě domněnky, nebo pokud bych si nebyl stoprocentně jistý, že právě Taťána Kuchařová je tím, kdo žalobu úmyslně zveřejnil. A ano, poskytnutí takového dokumentu médiím se rovnou počítá jako samotné zveřejnění, kterému jsem se já zkrátka už musel bránit. Tenhle fakt žádná právnická klička nevyvrátí,“ pokračoval.

Pravda vyšla najevo, říká Brzobohatý

I přesto, že si Brzobohatý myslel, že definitivní tečku za jejich vztahem už dávno udělal, nebylo tomu tak. Na závěr celého vyjádření se svěřil s tím, že na bývalou manželku podává trestní oznámení. „Proto na Taťánu Kuchařovou podávám k civilnímu soudu žalobu za pomluvu, aby se pravda definitivně i u soudu potvrdila a zastavila se tak centrifuga spekulací,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít Celebrity

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel