Jakub Prachař má doma šelmu: Sara Sandeva ovládla Fashion Week, kdo si střihl ostudu v chlupatých žabkách?

Celebrity Jakub Prachař má doma šelmu: Sara Sandeva ovládla Fashion Week, kdo si střihl ostudu v chlupatých žabkách?
Více

Na závěrečné párty módního týdne Mercedes-Benz Prague Fashion Week se předvedla modelka Tereza Maxová (51) či herečka Ester Geislerová (38). Všichni přítomní ale nemohli spustit očí z nádherné herečky Sary Sandevy (25). Akce se neobešla ani bez módního faux pas. Oblíbená moderátorka si oblékla chlupaté žabky, kterými by ale více okouzlila doma v ložnici.

Závěrečnou akci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku si nenechalo ujít spoustu známých osobností. Mezi ně patřila například topmodelka Tereza Maxová. Ta zvolila overal s extra širokými nohavicemi. Maxová vsadila na klasiku a ta se opět vyplatila. Jedna z našich nejlepším modelek platí léta za nejlépe oblékanou celebritu a nyní to opět potvrdila.

Na párty se objevila také herečka Ester Geislerová. Ta zůstala věrná černé a dorazila v černých šatech s oversized rukávy. Herečce to ohromně seklo, ale tentokrát všechny s přehledem strčila do kapsy mladičká herečka Sara Sandeva.

CelebrityKonec skrývání: Eva Decastelo něžně líbá Tomáš Třeštíka, lásku propálili na jediné fotce

Konec skrývání: Eva Decastelo něžně líbá Tomáš Třeštíka, lásku propálili na jediné fotce

Partnerka herce Jakuba Prachaře zářila na všechny strany a strhla na sebe veškerou pozornost.  V krátkých šatech nad kolena s odhalenými rameny vypadala dokonale. Outfit doplnila růžovou kabelkou a vyčesaným copem. Sandeva totiž moc dobře ví, že méně je někdy více.

A tím se měla patrně řídit i moderátorka Eva Decastelo. Ta totiž jako obuv zvolila chlupaté žabky s červeným chroštím a působila, jako by si jen odskočila z ložnice. Tam by se jistě její zvolená obuv hodila mnohem víc než na závěrečnou párty.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše