Konec skrývání: Eva Decastelo něžně líbá Tomáš Třeštíka, lásku propálili na jediné fotce

Celebrity Konec skrývání: Eva Decastelo něžně líbá Tomáš Třeštíka, lásku propálili na jediné fotce
Více

Eva Decastelo slaví 44. narozeniny a nadělila si ten nejkrásnější dárek. Už delší dobu se spekuluje o tom, že randí s Tomášem Třeštíkem (44). Před nedávnem se redakci VipStar.cz ozval zdroj z blízkého okolí obou, který prozradil, že jsou do sebe až po uši zamilovaní. Fotograf nyní sdílel snímek s Evou, na kterém ho líbá.

Už pěkně dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že moderátorka Eva Decastelo randí s fotografem Tomášem Třeštíkem, který před několika týdny nafotil nahou Evu a snímky umístil na Instagram. Sama moderátorka před časem sdílela jeden ze snímků s tím, že na její zdi má rozhodně své místo. Na to jí odpověděl Tomáš srdíčkem.

Tahle fotka je už sice starší, ale mám jí tak ráda, že jsem si řekla, že rozhodně patří na mou zeď! Děkuji,“ napsala. Redakci VipStar.cz se krátce poté ozval zdroj z jejich blízké okolí, který nechce být jmenován ale prozradil, že jsou tihle dva do sebe zamilovaní až po uši.

CelebrityAgáta Hanychová otevřeně o Dopitově nevěře a zahýbání Jaromíra Soukupa: Tohle už je přes čáru

Agáta Hanychová otevřeně o Dopitově nevěře a zahýbání Jaromíra Soukupa: Tohle už je přes čáru

Je to láska jako trám!

Eva randí s Tomášem a jsou do sebe fakt zamilovaní,“ řekl. Redakce kontaktovala moderátorku, ale ta mlží. „Moc se omlouvám, ale nechci se k ničemu vyjadřovat.“ Eva slaví 44. narozeniny a Třeštík před několika okamžiky sdílel na svém Instagramu společný snímek s Evou.

Ani v tuto chvíli ale půvabná Decastelo nechce nic ke vztahu s Třeštíkem komentovat. „Já se ke svému soukromí opravdu vyjadřovat nechci. To stále platí,“ řekla redakci VipStar.cz. Fanoušci už ale mají evidentně jasno. Okamžitě se v komentářích strhly gratulace. „Moc gratulujeme. Ať vám to vydrží,“ píší. Tak kdy konečně ti dva prolomí hradbu mlčení?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná Celebrity

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková Celebrity

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo Celebrity

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo