Obří ostuda Sugar Denny: Pustila se na tenký led s druhou světovou válkou a vysloužila si výsměch lidí

Tik Tok Obří ostuda Sugar Denny: Pustila se na tenký led s druhou světovou válkou a vysloužila si výsměch lidí
Více

Denisa Kouřilová (20) alias Sugar Denny patří mezi nejkontroverznější české youtuberky. Společně s kamarádem a vítězem reality show Like Hosue 2 Tadeášem Kuběnkou (20) si založili podcast Kontroverzní, ve kterém řeší českou influencerskou scénu bez servítek. Na jednom z videí Sugar Denny zabruslila na velmi tenký led. Začala rozebírat dějiny, konkrétně druhou světovou válku, nad kterou se hluboce zamýšlela s tím, že netuší, proč se jí říká „světová,“ když celý svět rozhodně neválčil. Za svůj dějepisný fuck-up schytala kritiku a výsměch od sledujících.

Sugar Denny patří jednoznačně mezi nejsledovanější, ale zároveň nejkontroverznější influencerky na české scéně. Často svými názory rozděluje lidi na sociálních sítích a někteří říkají, že Denisu Kouřilovou buď můžete milovat nebo nenávidět. Oblíbená i neoblíbená youtuberka na youtube scéně působí od útlého věku.

Před nějakou dobou se společně s dobrým kamarádem Tadeášem Kuběnkou, který mimo jiné zvítězil v reality show Like House 2 rozhodla, že si založí podcast na platformě Herohero. Říkají si „Kontroverzní“ a berou si na paškál sledované české influencery a celebrity.

InstagramTereza Hlůšková o první cestě z Pákistánu: V kufru musela převézt podivný náklad, který jí nepatřil

Tereza Hlůšková o první cestě z Pákistánu: V kufru musela převézt podivný náklad, který jí nepatřil

Sugar Denny se netají tím, že nemá dodělanou střední školu, neboť se rozhodla, že se postaví na vlastní nohy a začne podnikat. Možná přesně z toho důvodu by se neměla pouštět do učiva žáků středních škol. Denny v jednom z posledních videí začala polemizovat nad druhou světovou válkou.

Z ostudy kabát

Mně přijde vtipný, jak se tomu říká, že jako to byla druhá světová válka, protože to bylo jen v Evropě,“ rozpovídala se influencerka na Tik Toku a svým tvrzením se dostala na hodně tenký led.

No jasně, ale vezmi si, že Karbik s námi třeba nefighitoval nebo Kambodža a tady tyhle státy. Není to celosvětové,“ rozumovala Sugar Denny aniž by si ověřila jakékoliv ze svých tvrzení. „Japonsko, Čína, USA…nové evropské země, vítejte,“ smějí se jí lidé.“Pearl Harbor je na Havaji, to je také v Evropě,“ utahují si další.

SurvivorV Survivoru se jde přes mrtvoly: Josef Kůrka se drsně pustil do Bezděkové, Mlejnkové a Kundosaki

V Survivoru se jde přes mrtvoly: Josef Kůrka se drsně pustil do Bezděkové, Mlejnkové a Kundosaki

Co je světová válka?

Světová válka přitom může zahrnovat více zemí nebo kontinentů, případně pouze dvě země, jejichž válka má globální dopady,“ říká jasně Wikipedie. “ Jedná se tako o  vojenský konflikt velkých rozměrů, který přímo nebo nepřímo ovlivňuje celý svět.“

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

MMA Prostřeno: Avokádo na blacklistu, skleničky budou lítat vzduchem a nervy pojedou na plné obrátky TV Prima

MMA Prostřeno: Avokádo na blacklistu, skleničky budou lítat vzduchem a nervy pojedou na plné obrátky

Chris z Love Island je toxické dítě v těle dospělého muže: Majko, utři slzy, utíkej mílovými kroky a neotáčej se Glosa

Chris z Love Island je toxické dítě v těle dospělého muže: Majko, utři slzy, utíkej mílovými kroky a neotáčej se