Tereza Hlůšková o první cestě z Pákistánu: V kufru musela převézt podivný náklad, který jí nepatřil

Instagram Tereza Hlůšková o první cestě z Pákistánu: V kufru musela převézt podivný náklad, který jí nepatřil
Více

Tereza Hlůšková (26) strávila v pákistánském vězení téměř čtyři roky. Původně odcházela od soudu s 8 roky a 8 měsíci za pašování téměř 9 kil heroinu. Po více než roce se bývalá společnice rozhodla, že promluví o svém minulém životě v několika epizodách na Herohero. Podmínky nejenom ve vězení Kot Lakhpat byly drsné a její povídání si okamžitě našlo řadu posluchačů. V dalším díle Tereza prozradila, jak probíhala její první cesta z Pákistánu.

V roce 2018 byla Tereza Hlůšková zadržena na pákistánském letišti s devíti kily heroinu v kufru pod dvojitým dnem. Blondýnce se tehdy zhroutil kompletně celý život. Mladá slečna původem z Uherského Hradiště od začátku tvrdila, že je nevinná. Pákistánské úřady si ale často dávají načas a Tereza byla zproštěna obžaloby až v listopadu 2021.

Zpátky do Česka se vrátila po více než čtyřech letech v dubnu 2022. Určitou dobu po propuštění z věznice se Tereza držela v ústraní. Pomalými krůčky se začala dostávat zpět do běžného života. Našla si práci jako servírka, založila si Instagram a následně se rozhodla, že na platformě Herohero bude lidem vyprávět svůj příběh.

SurvivorV Survivoru se jde přes mrtvoly: Josef Kůrka se drsně pustil do Bezděkové, Mlejnkové a Kundosaki

V Survivoru se jde přes mrtvoly: Josef Kůrka se drsně pustil do Bezděkové, Mlejnkové a Kundosaki

Zanedlouho nasbírala téměř 800 odběratelů a její příběh lidé doslova hltají. V jednom z dalších dílů se rozhodla promluvit o první cestě z Pákistánu, která sice proběhla bez sebemenších problémů, ale už tehdy si měla nezkušená a naivní Tereza uvědomit, že je na celé situaci spoustu podivných věci a momentů.

Záhadné sošky

Tereza odjela do Pákistánu s tím, že tam bude dělat fotomodelku. Jak ale řekla, vše mělo dost podivný průběh. Snímky nafotila, ale až poslední den z celého týdenního pobytu. Navíc jí těsně před odletem její doprovod dal podivné sošky, které měla převézt.

Řekl mi, že ty sošky jsou dárky pro toho borce, co se mnou byl v Anglii. Byla to taková žena, zlatá kočka a dva psi, ještě to dal do takové krabice. Pak mi řekl, že potřebuju i velký kufr, protože povezu i ty nové boty a tašky,“ řekla s tím, že muž letěl o den dříve, ale zaplatil jí hotel s teplou vodou.

Tereza letěla z Pákistánu do Francie následující den ve vyšší třídě. Po dlouhé době se dobře vyspala a najedla a vše chtěla mít už za sebou. Do Francie přiletěla bez komplikací a celou nepříjemnou situaci hodila za hlavu…

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tereza Hlůšková o drsných praktikách u pákistánského soudu: 7 hodin zavřená v kleci a nechutné hygienické podmínky Instagram

Tereza Hlůšková o drsných praktikách u pákistánského soudu: 7 hodin zavřená v kleci a nechutné hygienické podmínky

Bývalá partnerka Karlose Vémoly  Denise Ayverdi o vztahu s Marcusem a dalších mužích: Vždy to bylo fiasko Instagram

Bývalá partnerka Karlose Vémoly Denise Ayverdi o vztahu s Marcusem a dalších mužích: Vždy to bylo fiasko

Rýsuje se nový pár českého Instagramu? Bývalá partnerka Karlose Vémoly nenápadně krouží kolem motivátora Marcuse Instagram

Rýsuje se nový pár českého Instagramu? Bývalá partnerka Karlose Vémoly nenápadně krouží kolem motivátora Marcuse