Hřebec Kolečko je v suchu, jeho ženy trpí: Vignerová má obří parohy a Nesvačilovou to možná bude stát kariéru

Celebrity Hřebec Kolečko je v suchu, jeho ženy trpí: Vignerová má obří parohy a Nesvačilovou to možná bude stát kariéru
Více

Telenovela, která se týká scenáristy Petra Kolečka (38), modelky Anety Vignerové (35) a herečky Denisy Nesvačilové (31), zdá se být u konce. Původně to vypadalo, že dal Petr přednost rodině a na hvězdu seriálu Slunečná se vykašlal. Po velkém usmíření s modelkou byl Kolečko nachytaný po boku Nesvačilové a náramně se k sobě měli. To už bylo moc i na trpělivou Anetu, která bouchla do stolu a učinila jejich komplikovanému vztahu přítrž. Zatímco scenárista je v suchu, tak obě jeho ženy trpí. Denisu Nesvačilovou to bude možná stát kariéru a Anetu Vignerovou nervy.

Milostný trojúhelník modelka Aneta Vignerová, scenárista Petr Kolečko a hvězda Slunečné Denisa Nesvačilová je u konce. Ještě před týdnem to přitom vypadalo, že se nevěrník vrací k modelce, se kterým má syna Jiříčka.

Vážím si toho, že k sobě s Anetou po tom všem nacházíme opět cestu a dokážeme se mít rádi. Vážím si i její statečnosti v poslední době. Uvědomil jsem si, že rodina je nejcennější, a věřím, že zas rodina budeme,“ tvrdil Kolečko pro pořad Show Time na Primě.

CelebrityNešťastná smrt syna miliardáře Jakuba Maliny: Expřítel Elišky Bučkové se dusil jídlem, pak byl 2 týdny v kómatu

Nešťastná smrt syna miliardáře Jakuba Maliny: Expřítel Elišky Bučkové se dusil jídlem, pak byl 2 týdny v kómatu

Modelka Aneta Vignerová si myslela, že po čtyřměsíčním přebíhání mezi ní a Denisou Nesvačilovou, otec jejího dítěte dostal rozum a zvolil rodinu. „Já si myslím, že je to na dobré cestě. Přece jenom je to otec mého dítěte, něco jsme spolu prožili. Tyhle věci se v životě dějí a občas to chce i nějaký ústupek a možná i nějaký čas, aby si ti lidé ty věci uvědomili,“ radovala se bohužel předčasně.

Celá pohádka s dobrým koncem má jednu zásadní trhlinu. Minulý týden se nechal Kolečko nachytat na akci v Říčanech, kam dorazil po boku milenky Denisy Nesvačilové a náramně se k sobě měli. „Pohledy se úplně svlékali. Ta zamilovanost z nich přímo tryská. Tohle nebylo přátelské setkání. Vždyť navíc přijeli a odjeli společně,“ sdělili fotografové eXtra.cz, kteří byli na místě.

RozhovorZpověď modelky Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše

Zpověď modelky Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše

Aneta Vignerová bouchla do stolu!

Takovou zradu Aneta Vignerová skutečně nečekala. Ještě před pár dny hovořila o odpuštění a druhé šanci. Nyní dostala další kudlu do zad a rozhodla se, že nevěrnému Kolečkovi zatne tipec. „Šance tady byla, byla promarněná. A je to pryč. Nikdo se z toho nehroutí, protože ty věci byly dost bolestný a musí se na nich pracovat delší dobu. A myslím si, že se to zase velmi rychle obrátilo jiným směrem, takže já jsem za to vlastně velmi ráda,“ vzkázala modelka na svém Instagramu.

Když jdou lidé s kůží na trh, občas by měli něco ze svého soukromého života dát ven. A ten náš moc nevyšel,“ doplnila Aneta a za vztahem s otcem svého dítěte udělala tlustou čáru.

Výměna manželekIva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Drsný vzkaz pro Nesvačilovou

Aneta se následující dny rozpovídala na sociálních sítích. Působila smířeně a místy až rezignovaně. „My trochu marodíme, Jiřík má hnusný kašel,“ začala povídat na stories. „Tady byla snaha velká. Tady proběhly skoro zásnuby, prodávání baráku a kde cosi, abychom si vytvořili nové a pevné zázemí,“ pokračovala.

Samozřejmě si neodpustila a poslala milence expartnera vzkaz. „Kdyby se na to třeba dotyčná osoba dívala, která se na to dívat bude. Tak aby věděla, s kým má to do činění,“ dodala.

Pyrrhovo vítězství Nesvačilové nad Vignerovou

Někomu se může na první pohled zdát, že Nesvačilová vyhrála nad Vignerovou, ale pravda bude patrně jinde. Kolečka sice pomyslně shrábla, ale její kariéra se začíná otřásat v základech. Denisa kvůli milostnému trojúhelníků získala nálepku rozvracečka rodin a spousta lidí jí nemůže přijít na jméno.

Mrzí mě to, ale za mě jste odporná a je mi úplně jedno, co mi kdo napíše. Lézt někomu do vztahu je ubohé,“ píší lidé do komentářů pod snímky Denisy na Instagramu. A to není zdaleko všechno.

CelebrityKordula Stropnická geny nezapře: Pochlubila se svým chlapcem, který si užívá luxusní život za miliony

Kordula Stropnická geny nezapře: Pochlubila se svým chlapcem, který si užívá luxusní život za miliony

Je bez chlapa a ještě má zkaženou pověst, lidi ji mají za rozvracečku rodiny. Denisa je přitom čistá duše. Vím to, známe se dlouhá léta. Kolečko to na ni zkoušel už dřív, ale odolávala, protože měl ženu a dítě. A podlehla mu, až když ji přesvědčil, prakticky přísahal, že s Anetou už nemá půl roku nic společného. Chuděra do toho spadla úplně nevinně. A teď ji v tom Kolečko ještě vykoupe takovým ponižujícím prohlášením, aniž by měl charakter varovat ji aspoň předem,“ prozradil zdroj eXtra.cz.

Důvěryhodný zdroj také řekl, že pro Denisu to může znamenat konec na TV Prima. „Tohle je rodinná televize a většina televizního národa, který tvoří často divačky, Denisu nyní nesnáší. Rozvrátí rodinu a ještě si na křest dětské knihy přijde po boku milence. Na člověku s takhle zkaženou pověstí se nedá stavět propagace seriálů, takže je opravdu velká otázka, jestli se Denisa na Primě dočká v budoucnu i dalších spoluprací,“ prozradil.

CelebrityKolečko, čí vlastně jsi? Po vášnivé usmiřovačce s Vignerovou se s Nesvačilovou snažil dostat na pánské WC

Kolečko, čí vlastně jsi? Po vášnivé usmiřovačce s Vignerovou se s Nesvačilovou snažil dostat na pánské WC

Omlouvám se, ale k možným budoucím spolupracím s umělci se zásadně nevyjadřujeme,“ řekl k celé kauze jeden z mluvčích primáckých seriálů Josef Ducký. Anetě Vignerové nasadil sice Kolečko parohy hned dvakrát, ale celou vztahovou šaškárnu ustála podle reakcí lidí s grácií a je rozhodnutá jít dál. Co se bude díl okolo Nesvačilové, ukáže až čas.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít Celebrity

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel