Nešťastná smrt syna miliardáře Jakuba Maliny: Expřítel Elišky Bučkové se dusil jídlem, pak byl 2 týdny v kómatu

Celebrity Nešťastná smrt syna miliardáře Jakuba Maliny: Expřítel Elišky Bučkové se dusil jídlem, pak byl 2 týdny v kómatu

Jakub Malina, bývalý fotbalista, podnikatel a syn miliardáře Tomáše Maliny, zemřel v noci na sobotu. Bylo mu pouhých 34 let. S informací jako první přišel web eXtra.cz. Malina se měl dusit jídlem a následně skončil dva týdny v kómatu v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Jakub Malina v minulosti randil například s modelkou Eliškou Buškovou (33).

Bývalý přítel modelky Elišky Bučkové Jakub Malina zemřel v pouhých 34 letech. Podle informací eXtra.cz se Malina zadusil jídlem a následně byl dva týdny v kómatu. Druholigový fotbalista byl synem podnikatele a miliardáře Tomáše Maliny. „Bohužel je to pravda,“ potvrdil výše zmíněné redakci Malinův dlouholetý kamarád Michal Hrdlička.

K tragické události mělo dojít 5. prosince. V jedné z vyhlášených pražských restaurací se měl Malina z ničeho nic zadusit jídlem. Následně byl převezen do Ústřední vojenské nemocnice v Praze a skončil v kómatu. Pomoc ale nepřišla včas.

RozhovorZpověď modelky Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše

Zpověď modelky Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše

Jakub Malina po dvou týdnech v kómatu tuto sobotu zemřel. Bývalý fotbalista byl známý svým bujarým životním stylem. V minulosti randil například s modelkou Eliškou Bučkovou, modelkou Gabrielou Bártovou nebo manželkou Romana Vojtka Terezou.

Mezi jeho dobré přátelé patřila i reality show hvězdička Eva Feuereislová. „Stalo se to na mé narozeniny. Ještě jsem si říkala, že mu vynadám, protože na mě zapomněl. Je to strašná tragédie. Jsem z toho zdrcená,“ řekla VipStar.cz.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala