Dva roky jí trvalo, než sebrala odvahu: SuperStar Tereza Mašková šla donaha a předvedla dokonalá ňadra

Celebrity Dva roky jí trvalo, než sebrala odvahu: SuperStar Tereza Mašková šla donaha a předvedla dokonalá ňadra
Více
Se souhlasem Tereza Mašková, Dara Kuzmic ">

Tereza Mašková (26) se dostala do povědomí lidí před čtyřmi lety, kdy vyhrála Česko Slovenskou SuperStar 2018. Tereza na rozdíl od některých svých kolegů dokázala prorazit v šoubyznysu. Za čtyři roky má na kontě tři desky a několik singlů. Z počátku tichá a zakřiknutá dívka nabrala během dlouhé cesty soutěží sebevědomí a proměnila se v extravagantní krásku s růžovými vlasy a hlasem jako zvon. Nyní se na sociálních sítích podělila se sledujícími o velmi odvážný snímek, který před světem schovávala dlouhé dva roky.

Zlatá SuperStar 2018 Tereza Mašková odhodila po dvou letech stud. Většina lidí si sympatickou zpěvačku zapamatovala jako růžovovlasou divu s nádherným hlasem. Pokud si někdo po skončení jejího působení v pěvecké reality show myslel, že Tereza upadne v zapomnění jako značná část lidí z této soutěže, tak byl na omylu.

Tereza začala tvořit vlastní hudbu, vydala tři alba, koncertuje a mimo to se objevila například v divácky úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Zpěvačka vždy patřila mezi ty stydlivější a nikdy nedávala na sociální sítě odhalené nebo provokativní snímky. Nyní ale udělala výjimku a se svými sledujícími se podělila o pořádně odvážnou fotku.

CelebrityBolelo to psychicky i fyzicky: Taťána Kuchařová popsala porozchodové peklo

Bolelo to psychicky i fyzicky: Taťána Kuchařová popsala porozchodové peklo

Už pomalu 2 roky mám tuto fotku odloženou a neměla jsem odvahu ji publikovat. Teď už mám. Mějme se rády,“ napsala k snímku, na kterém šla prakticky donaha a ňadra si zakrývá pouze rukama. „Ty kozo, vždyť jsi bohyně. Měla tu být už dávno,“ začali jí okamžitě psát lidé pod příspěvek. „Rozhodně by to byla škoda, nechat si fotku pro sebe. Jemná a krásná,“ přidávají se další

Tereza Mašková zpívá už od 5 let a vystudovala konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze. Tereza se nejdříve objevila v roce 2010 v Česko Slovensko má talent a WCOPA 2014 v Los Angeles, kde získala 1. místo v kategorii muzikál. Díru do světa tím ale neudělala a musela si ještě chvíli počkat. Dne 9. listopadu 2021 oznámila přes sociální síť Instagram, že se zasnoubila s dlouholetým partnerem slovenským producentem Oliverem Žilákem, ale na svatební veselku zatím ještě stále čeká. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl Celebrity

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká Celebrity

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?