Bolelo to psychicky i fyzicky: Taťána Kuchařová popsala porozchodové peklo

Celebrity Bolelo to psychicky i fyzicky: Taťána Kuchařová popsala porozchodové peklo
Více

Taťána Kuchařová (34) a Ondřej Gregor Brzobohatý (39) udělali rozvodem a rozdělením majetku definitivní tečku za svým vztahem. Ten začal doslova jako reklama na štěstí a skončil nevraživostí a výčitky. Nyní je modelka už z nejhoršího venku a o všech problémech je schopna otevřeně mluvit. Pro Blesk.cz se svěřila s tím, jak moc těžké pro ni bylo porozchodové období.

Miss World 2006 Taťána Kuchařová má za sebou skutečně náročné období. S bývalým manželem hudebníkem Ondřejem Brzobohatým patřili mezi nejstabilnější pár českého šoubyznysu a plánovali spolu rodinu. Plány se ale rozplynuly poté, co se modelka dozvěděla, že Ondřej ji vyměnil za moderátorku Danielu Písařovicovou.

Máme už vlastní životy. Od srpna víceméně žijeme každý sám,“ nechal se slyšet Brzobohatý pro CNN Prima News poté, co byl nachytaný s pohlednou tanečnicí. Bohužel Taťána dle svých slov neměla o ničem vůbec žádné tušení.

CelebrityBude to holka nebo kluk? Agáta Hanychová prozradila jméno pro miminko, které je ve hře

Bude to holka nebo kluk? Agáta Hanychová prozradila jméno pro miminko, které je ve hře

„To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo a je to pro mě pochopitelně velké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním aktuálně rozšířit rodinu a se kterým jsem 30.6. 2021 obnovovala manželský slib, který pro mě manžel přichystal jako překvapení k našemu 5. výročí svatby,“ dodala tehdy.

Bolelo to fyzicky i psychicky

Uběhlo pár měsíců a manželství Taťány a Ondřeje bylo rozvedeno. V současné době je sympatická modelka z nejhoršího venku a pomýšlí i na novou lásku. „Tenhle proces už mám dávno za sebou, to už se spravilo někdy zjara, ale uvědomila jsem si, jak je i ta fyzická schránka člověka strašně křehká,“ rozpovídala se.

CelebrityLásku už dávají na odiv světu: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se k sobě tulili jako dvě hrdličky

Lásku už dávají na odiv světu: Eva Decastelo a Tomáš Třeštík se k sobě tulili jako dvě hrdličky

Na své bývalé manželství ale vzpomíná s hořkostí. „Psychosomatika, tedy fyzické projevy těla pod stresem, se projevuje u každého jinak. U mě to mělo dopad na padání vlasů, zhubla jsem nechtěně deset kilo, špatně jsem spala,“ popsala v otevřeném rozhovoru pro Blesk.cz.

Modelka přiznala, že rozvod zamával i s jejím sebevědomím. „Sebevědomí každého z nás je čas od času zkoušené, ani mně se to v životě nevyhýbá, ale zvládla jsem to a nezlomilo mě to. Zkoušky jsou taková, řekla bych, ozdravná věc. Cítím se silnější než dřív. Zpětně, když se na to podívám, je to pro mě životní zklamání, ale je to už za mnou,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch