Do sporu mezi Bárou a exmilenkou Alicí se pustila Biasiol: My spolu zůstaneme, přestaň se do nás je*at!

InfluStar Do sporu mezi Bárou a exmilenkou Alicí se pustila Biasiol: My spolu zůstaneme, přestaň se do nás je*at!
Více

Vyhrocené chvíle zažily Veronica Biasiol (25) a její partnerka Barbora Mlejnková (32). Během festivalu na Zrce se Bára dostala do konfliktu s bývalou milenkou Biasiol Alicí. Chvíli na sebe sprostě pořvávaly, následně Bára uštědřila pár facek jednomu z přítomných chlapců a poté ji museli kamarádi odtáhnout. Obě dámy k tomu řekly svoje. Nyní má redakce VipStar.cz k dispozici video, ve kterém k celé situaci říká své i Veronica Biasiol.

Poslední týden se na sociálních sítích neřeší nic jiného než vyostřená hádka mezi účastnicí Survivor 2023 Bárou Mlejnkovou a exmilenkou influencerky Veronicy Biasiol Alicí. Jak současná partnerka, tak bývalá se k celému incidentu, který se odehrál v prvních dnech festivalu na Zrce již vyjádřily.

Po nepříjemném konfliktu měla hádka mezi Bárou a Alicí dohru na Instagramu. „Už toho mám plné zuby a pořád držím pusu. Nechala jsem ze sebe udělat totálního debila. Mohla jsem zničit tu jejich lovestory, ale byla jsem i po tom všem loajální. Štvalo mě, že si celá republika myslí, že jsem zhrzená a zamilovaná trubka, co chtěla něco víc, ale takhle to nikdy nebylo,“ rozohnila se Alice na svých stories.

Celá zpráva byla směřovaná především Báře. „Čekala jsem od dospělého člověka to, že si mě vezme bokem. Tam mi třeba rozbije hubu za to, že jsem se zachovala fakt blbě a já to vím. A ne že tam na mě naletí do davu lidí a udělá takovou ostudu,“ pokračuje a děkuje chlapci, který se jí zastal.

InfluStarFacky a vyhrocená hádka mezi Bárou ze Survivoru a exmilenkou Biasiol: Ty se mě bojíš? Neumíš zaplatit hotel, řvala

Facky a vyhrocená hádka mezi Bárou ze Survivoru a exmilenkou Biasiol: Ty se mě bojíš? Neumíš zaplatit hotel, řvala

Bára se nenechala odbýt

Po vyhrocené hádce se na Instagramu vyjádřila současná partnerka Biasiol Bára a servítky si vůbec nebrala. „Vy, totální zoufalci si dovolíte urážet moji holku? Na mojí fotce? Přijď každý jeden mi to říct o ni a dostaneš hned tři facky,“ rozepsala se Bára na sociálních sítích.

Všichni víme, že jste nikdo z vás nedokázal co já natož Veronica. Ali, stáhni se, jestli nechceš, ať každý ví, co jsi zač, včetně policie. Ještě jedna vyhrůžka,“ nebrala si Bára servítky. „Čekám velkou omluvu ty levá prodejná lesbo. Teď tě lidí uznávají, ale až zjistí, co jsi dělala Verče a mně…pro facky si přijď kdykoliv s policajta a kamerou. Mohla si dostat jednu malou facku,“ dodala.

InfluStarPrvní vyjádření Báry, kterou museli odtáhnout: Bylo to jinak, vyprovokovala mě, říká partnerka Biasiol

První vyjádření Báry, kterou museli odtáhnout: Bylo to jinak, vyprovokovala mě, říká partnerka Biasiol

Biasiol: Přestaň se do nás je*at!

Celou dobu se k situaci nevyjadřovala hlavní aktérka influencerka Veronica Biasiol. Redakce VipStar.cz má k dispozici video, na kterém se v inkriminovanou chvíli pouští do konfliktu i samotná Veronica, která bývá běžně velmi klidná a nic ji nevykolejí.

O co ti jde? Myslíš, že z toho budeš mít nějaké další followery? To pak přidáš na Instagram nebo co, se k tomu postav čelem,“ nevydržela to už Biasiol a pustila se do bývalé milenky Alice. „My jsme spolu a spolu budeme. Chápeš to? Přestaň se do nás je*at,“ ujely Biasiol nervy. Tak snad obě holky zvládnou krizi ve vztahu a tento nepříjemný zážitek se brzy stane minulostí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou InfluStar

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy InfluStar

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce InfluStar

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu InfluStar

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu

Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa InfluStar

Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa

Sugar Denny se utrhla ze řetězu a naložila Adrianě z Love Island: Zhubnu 70 kilo a zmlátím ji InfluStar

Sugar Denny se utrhla ze řetězu a naložila Adrianě z Love Island: Zhubnu 70 kilo a zmlátím ji