Divoké pletky Karlose Vémoly: Tornádo Lulu, mladičká Rika Fane z filmů pro dospělé a záhadná vnadná kráska

Celebrity Divoké pletky Karlose Vémoly: Tornádo Lulu, mladičká Rika Fane z filmů pro dospělé a záhadná vnadná kráska
Více

Karlos Vémola (37) má zaděláno na pořádný problém. Odletěl do Thajska, aby se mohl připravovat na návrat do klece a úplnou náhodou ho prozradilo video na Twitchi. Na krátkém záznamu, který pořídil mladý Slovák, Vémola jde ulicí a v jeho těsném závěsu se objevuje vnadná blondýnka. MMA zápasník jakýkoliv prohřešek popírá a není se čemu divit. Ženatý Terminátor má za sebou nejeden vroubek.

MMA bijec Karlos Vémola odcestoval do Thajska, aby se mohl připravovat na důležité zápasy. Z jeho sociálních sítí je patrně, že maká každý den. Skutečnost je ale podle některých trochu jiná Karlos ani v nejmenším netušil, že se stane hvězdou sociálních sítí. Naprostou náhodou byl totiž zachycen na videu mladého Slováka, který zrovna vysílal na Twitchi.

Na videu je vidět v těsném závěsu za Karlosem vnadná blondýnka a na první pohled je jasné, že se rozhodně nejedná o manželku Lelu. Ta se totiž nachází v Praze a stará se o jejich dvě společné děti Lili a Rockyho. Vémola ovšem zálety popírá.

CelebrityNeočekávaný dáreček: Dominika Myslivcová sdílela dojemné video, na kterém oznamuje těhotenství

Neočekávaný dáreček: Dominika Myslivcová sdílela dojemné video, na kterém oznamuje těhotenství

Vidím, že Česko zase žije nějakou kauzou, kdy kolem mě prošla nějaká paní na chodníku. Tak ze mě zase všichni dělají nějakého sexuálního predátora, že sem jezdím asi si užívat a ne trénovat,“ vyjádřil se k videu na Instagramu.

Mezi trojfázovým tréninkem, který tady každý den mám, jsem rád, že stihnu tak akorát doktora a mezi tréninkama se vyspat, takže rozhodně na žádné užívání není čas. Nehledě na to, že se moc těším, až se vrátím do Čech za svojí ženou a dětmi. To je jediný, co mě zajímá,“ dodal.

CelebrityKarlose Vémolu natočili v Thajsku s vnadnou blondýnkou a Lela to nebyla: MMA zápasník poslal jasný vzkaz

Karlose Vémolu natočili v Thajsku s vnadnou blondýnkou a Lela to nebyla: MMA zápasník poslal jasný vzkaz

Tornádo Lulu

Prvním velkým a hlavně veřejným prohřeškem Karlose Vémoly byla divoká fitness trenérka Zdeňka Černá. Psal rok 2020 a spekulovalo se, že Karlos se má občas objevovat v přítomnosti jeho bývalé partnerky Denisy, její kamarádky Adély nebo silikonem obdařené Španělky Kristhin. V té době byla na světě už malá Lili a Vémola tehdy odjel na výlet s kamarády, ale dle všeho mu nechyběl dámský doprovod.

Zanedlouho bohužel vyšlo najevo, že má Vémola románek s fitness trenérkou Zdeňkou Černou, která si říká Lulu. Ta románek z Karlosem propálila záměrně tím, že zveřejnila na Facebooku snímek z jeho koupelny.

Byla jsem požádána, abych ji smazala, což jsem slíbila. Mezitím mi ale zavolala rozčílená Lela. Řekla, ať ji smažu, ale na rozdíl od Karlose hodně hrubým způsobem. To mě urazilo, takže jsem řekla, že nic mazat nebudu,“ obořila se Lulu a fotku v koupelně nechala viset na sociálních sítích.

Pornoherečka Rika Fane

Rika Fane započala svoji kariéru co by zpěvačka v roce 2020 v 6. řadě pěvecké reality show SuperStar. Dostala se mezi osmnáctku nejlepších, ale před velkým finále její cesta v soutěži skončila. Tehdy byla známá pod vlastním jménem Hana Džurbanová. Mladičká Hanka se nakonec rozhodla, že kariéru zpěvačky pověsí na hřebík a vydala se cestou porna.

Delší dobu byl kolem Riky Fane klid až do chvíle, než se začaly objevovat spekulace o jejím románku s MMA bijcem Karlosem Vémolou. Podle informací redakce eXtra.cz se měli společně objevovat několikrát na veřejnosti a obrážet známé pražské noční podniky. „Co vím, stýkají se asi 4 měsíce a poměrně pravidelně,“ řekl zdroj výše zmíněné redakci. „Byli spolu dokonce i v Polsku,“ dodal.

Sama Rika Fane dává na Instagram jemné náznaky toho, že si s Karlosem rozhodně nejsou cizí. Nejdříve nenápadně přidala snímek pouze ve spodním prádle a k tomu napsala jen #your a přidala emotikon lvice. Následně měla od Vémoly obdržet dárek v podobě roztomilého plyšového medvěda.

Módní policieMódní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet

Módní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet

Milá zlatá paní V. Tohle přesně jsi udělala před pár lety ty, pamatuješ. Jinak bys bez svého manžela byla nula. Takže abys zakryla neštěstí doma, házíš špínu na holky, za kterýma ti manžílek utíká,“ rozpovídala se tehdy Rika.“Kdybych chtěla honit slávu a vymýšlet nějaké fake, tak tohle vypustím do světa už dávno. Tři, dva, jedna.. spadla klec,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít Celebrity

Ornella Koktová o dramatické krizi v manželství po 9 letech: Kdybych odešla, Pepu by nebavilo žít

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel