Neočekávaný dáreček: Dominika Myslivcová sdílela dojemné video, na kterém oznamuje těhotenství

Celebrity Neočekávaný dáreček: Dominika Myslivcová sdílela dojemné video, na kterém oznamuje těhotenství
Více
Profimedia ">

Před pár dny Dominika Myslivcová (28) oznámila na sociálních sítích radostnou novinu. S partnerem Zdeňkem (42) očekávají svého prvního potomka. Oblíbená influencerka je ve druhém měsíci těhotenství a rostoucí bříško zdárně tajila. Nyní na Instagramu sdílela dojemné video, na kterém rodině oznamuje radostnou novinu. Jejich reakce jsou skutečně k nezaplacení.

Je pravda, že jsem teď ten Insta fakt zanedbávala. A to z jednoho jediného důvodu. Od prosince jsem pracovala na jednom novém projektu a zítra ho konečně hodím do světa,“ začala nenápadně Dominika Myslivcová na svém Instagramu naznačovat, co se kolem ní děje. „Projekt BABY,“ pokračovala a oznámila tak, že čeká s partnerem Zdeňkem prvního potomka.

Influencerka si první měsíce zprávu nechávala jen pro sebe a světu se to rozhodla oznámit z pochopitelných důvodů až po dvou měsících. Nyní navíc přidala na sociální síť dojemné video, na kterém rodině oznamuje, že je v požehnaném stavu.

CelebrityVzali to hopem: Dominika Myslivcová oznámila těhotenství s partnerem Zdeňkem

Vzali to hopem: Dominika Myslivcová oznámila těhotenství s partnerem Zdeňkem

Zjistila jsem to přesně 23.12. u přípravy bramborového salátu. Jen tak ze srandy jsem si odběhla udělat těhotenský test, protože jsem měla pár dnů zpoždění.. a…Nikdy, přísahám NIKDY by mě nenapadlo co na něm uvidím,“ rozepsala se Myslivcová.

Jak sama přiznala, málem to s ní šlehlo. „Na ten moment se prostě nedá připravit. Doslova to se mnou málem šlehlo, nevěděla jsem jestli se mám smát nebo brečet. Totální zmatenost! A to hlavně z toho důvodu, že jsme se o miminko nějak usilovně nesnažili,“ pokračovala.

Jinak jak můžete vidět na videu, byl to pořádný ŠOK opravdu pro všechny, tohle nečekal absolutně nikdo, ale vše se děje z nějakého důvodu a já celé své rodině udělala nádherné Vánoce,“ dodala šťastně.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer Celebrity

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim Celebrity

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim