Denisa Nesvačilová hodnotí tragikomický vztah s Kolečkem: Slova o lháři, debilovi a černokněžníkovi

Celebrity Denisa Nesvačilová hodnotí tragikomický vztah s Kolečkem: Slova o lháři, debilovi a černokněžníkovi
Více

Hvězda TV Prima Denisa Nesvačilová (31) má za sebou velmi náročné období, které dle svých známých a přátel zvládá naprosto perfektně. Dlouhou dobu trvalo, než se herečka odhodlala k tomu, aby promluvila o turbulentním vztahu se scenáristou Petrem Kolečkem (39), který sympatickou zrzku nejdříve okouzlil a pak odhodil. Denisa promluvila pro Blesk pro ženy a servítky si rozhodně nebrala.

Herečka Denisa Nesvačilová má za sebou hodně náročný půlrok a nepříjemný vztahový trojúhelník, který pěkně dlouhou dobu plnil titulky všech bulvárních plátků. Ve chvíli, kdy se měla s bývalým partnerem Petrem Kolečkem slunit u moře, si scenárista bral za svoji právoplatnou ženu modelku Anetu Vignerovou.

Neflákat se doma a prostě něco dělat. Mít se ráda, a ty věci co nejrychleji přijmout a nepatlat se v nich. A říct si, že se to stalo asi z nějakého důvodu. Na to já hodně věřím, a hrozně se mi ulevilo ve chvíli, kdy jsem celkem rychle pochopila – myslím celkem rychle na to, že to mohlo trvat taky třeba léta – že se to nestalo mně, ale stalo se to pro mě,“ svěřila se s odstupem času hvězda Slunečné pro Blesk pro ženy.

CelebritySandra Nováková ukázala krvavé šrámy v obličeji: Oblíbenou herečku pokousal pes

Sandra Nováková ukázala krvavé šrámy v obličeji: Oblíbenou herečku pokousal pes

Denisa Nesvačilová: Grázl a debil

Není pochyb o tom, že takovou zradu Denisa nečekala, ale na muže rozhodně nezanevřela. „Dám si čas, aby ten muž, který přijde, nebyl potrestaný za to, co udělal někdo jiný. V každé pohádce je černokněžník a pak princ,“ pokračuje v rozhovoru.

Největší tlak pro ni byl, když schytávala z řad veřejnosti kritiku, že odloudila od rodiny zadaného muže, který má syna. „On nebyl zadaný, ale rozešlý. A to je právě ono. Já věděla, jak to je, a to mě drželo nad vodou. A říkala jsem si, že když se to nedá některým lidem vymluvit, tak jim to vymlouvat nebudu, ať si myslí, co chtějí, je to koneckonců jejich boj. Láska není hřích a skalpovat někoho za to, že se prostě zamiloval do někoho, kdo lže, za tohle by neměl být člověk lynčován,“ postěžovala si zcela upřímně.

Zároveň si herečka moc dobře uvědomuje, že není jediná žena na světě, které se něco takového stalo. „Které z nás se nestalo, že se zamilovala do nějakého grázla, do nich se zamiluje snadno. Hodní kluci holky nebaví, dokud nepotkáte debila, a pak vás hodní kluci začnou fakt bavit,“ dodala.

CelebrityBývalá milenka Vémoly měla políčeno i na Soukupa: Tornádo Lulu se ukázala v odvážném outfitu, ale pořád single

Bývalá milenka Vémoly měla políčeno i na Soukupa: Tornádo Lulu se ukázala v odvážném outfitu, ale pořád single

Tvrdě na sobě maká

Místo utápění žalu v alkoholu Denisa zvolila zcela jinou a lepší cestu. Začala na sobě makat a zaměřila se hlavně na práci, ve které se jí velmi daří. Navíc nafotila snímky pro prestižní pánský časopis Playboy i přesto, že nejdříve měla obavy. Celý nápad odstartoval ve chvíli, kdy se herečka nechala v SHOWTIME slyšet, že není dostatečně sexy na to, aby pózovala pro Playboy, a že by měla po třicítce nosit už jen roláky.

„Je neuvěřitelné, jak se v Playboyi přesně strefili do mého vkusu, co se týká lokace a celkové vizuální stránky. Prostředí mě nadchlo. A zažít ten luxus, ať už to jsou diamanty, drahé hodinky nebo soukromé letadlo, to je splněný sen,“ nechala se během focení slyšet zrzavá kráska, která byla nakonec ráda, že do výzvy šla.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl Celebrity

Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl

Anna Slováčková se kvůli rakovině musela vzdát velké lásky: Moc mi to chybí, ale bojím se, řekla Celebrity

Anna Slováčková se kvůli rakovině musela vzdát velké lásky: Moc mi to chybí, ale bojím se, řekla

Strach o Václava Neckáře (80): Dva děsivé pády a nemocnice Celebrity

Strach o Václava Neckáře (80): Dva děsivé pády a nemocnice

Tereza Pergnerová se po letech vrací na obrazovky s reality show: Od Vyvolených je laťka příliš vysoko Celebrity

Tereza Pergnerová se po letech vrací na obrazovky s reality show: Od Vyvolených je laťka příliš vysoko

Josef Kůrka a Angie Mangombe po zrušené svatbě oznámili rozchod: Musím to vstřebat, řekla se slzami v očích Celebrity

Josef Kůrka a Angie Mangombe po zrušené svatbě oznámili rozchod: Musím to vstřebat, řekla se slzami v očích

Nečekaný návrat Patricie Pagáčové po rozchodu s manželem: Lidé jsou štěstím bez sebe Celebrity

Nečekaný návrat Patricie Pagáčové po rozchodu s manželem: Lidé jsou štěstím bez sebe