Bývalá milenka Vémoly měla políčeno i na Soukupa: Tornádo Lulu se ukázala v odvážném outfitu, ale pořád single

Celebrity Bývalá milenka Vémoly měla políčeno i na Soukupa: Tornádo Lulu se ukázala v odvážném outfitu, ale pořád single
Více

Casino Magic Planet Gold Vestec oslavilo své 6. narozeniny, na kterých nechybělo mnoho známých celebrit jako reality star Eva Feuereislová (33), herečka Kateřina Bláhová (27) nebo moderátor a herec Jakub Kohák (48). Na party nechyběla ani bývalá milenka MMA bijce Karlose Vémoly (37) fitness trenérka Zdeňka „Lulu“ Černá (42). Ta dorazila ve velmi odvážném modelu, který odhalil její bujné přednosti.

Fitness trenérka Zdeňka „Lulu“ Černá se proslavila v roce 2020 románkem s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou. Tehdy se spekulovalo, že Karlos se má občas objevovat v přítomnosti vnadné krásky.

Zanedlouho bohužel vyšlo najevo, že má Vémola románek s fitness trenérkou Lulu. Ta románek s Karlosem propálila záměrně tím, že zveřejnila na Facebooku snímek z jeho koupelny. „Byla jsem požádána, abych ji smazala, což jsem slíbila. Mezitím mi ale zavolala rozčílená Lela. Řekla, ať ji smažu, ale na rozdíl od Karlose hodně hrubým způsobem. To mě urazilo, takže jsem řekla, že nic mazat nebudu,“ reagovala Lulu a fotku v koupelně nechala viset na sociálních sítích.

CelebrityTaťána Kuchařová o toxickém vztahu s Brzobohatým: Manipulace a patologické lži! Vzalo mi to iluze, říká

Taťána Kuchařová o toxickém vztahu s Brzobohatým: Manipulace a patologické lži! Vzalo mi to iluze, říká

Lulu se zakoukala do Soukupa

Blonďatá Lulu se s ničím příliš nepáře a ve výběru potenciálního partnera má jasno. Dobře zajištěný, perspektivní pán, který ví, co chce. Do této škatulky přesně zapadá partner podnikatelky Agáty Hanychové Jaromír Soukup, do kterého se Lulu na chvíli zakoukala.

Mně se opravdu zalíbil na první pohled. Nerozumím tomu, proč to někteří zpochybňují. Myslím, že Jaromír je prototyp krasavce v nejlepším věku. Plus je charismatický a úspěšný. Takže úplně perfektní,“ prozradila v říjnu 2022 redakci VipStar.cz.

CelebrityTěhotná Rika Fane pověsila kariéru herečky z filmů pro dospělé na hřebík: Vydám se úplně jiným směrem

Těhotná Rika Fane pověsila kariéru herečky z filmů pro dospělé na hřebík: Vydám se úplně jiným směrem

Dlouhých deset měsíců bývalá milenka Vémoly randila se slovenským podnikatelem. „Milovala jsem ho a on mě zpočátku rozmazloval. Líbila se mu moje sportovní figura, implantáty a nadprůměrná inteligence,“ řekla Expresu.

Jejich láska ale neměla dlouhého trvání a přišel na řadu rozchod. „U Slováka se prokázala nízká kvalita spermatu, a tudíž neplodnost. Místo toho, aby mi to vynahradil více dárky, například luxusními dovolenými či koupí vířivky, kterou slíbil, naopak na mně začal šetřit a to já u mužů nesnáším,“ dodala. Od té doby je Lulu single a na toho pravého stále nemůže natrefit.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné