Sandra Nováková ukázala krvavé šrámy v obličeji: Oblíbenou herečku pokousal pes

Celebrity Sandra Nováková ukázala krvavé šrámy v obličeji: Oblíbenou herečku pokousal pes
Více

Oblíbená herečka Sandra Nováková (41) má o starost víc. Momentálně se nachází pracovně v Chorvatsku, kde ji pokousal pes. Herečka známá například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě ukázala na Instagramu krvavé šrámy v obličeji, ale zároveň všechny uklidnila, že je v pořádku.

Herečka Sandra Nováková je momentálně v jednom kole. Pracovně se nachází v Chorvatsku, kde před několika hodinami došlo k velmi nepříjemnému incidentu, o kterém se se hvězda seriálu ZOO svěřila na Instagramu. „A Ivčo fakt se mu to líbí? Že ho pusinkuju na hlavičku? Vydává takový divný zvuk,“ popisuje situaci humorem sobě vlastním Nováková s tím, že kamarádka jí hbitě odpovídá.

Jo, to on úplně zbožňuje! Přesně takhle reaguje, když se mu něco líbí,“ říká. „Hm…tak určitě. Francouzský buldoček měl evidentně jiný názor,“ dodala Sandra a ukázala snímek, na kterém má poraněný nos a jsou vidět krvavé šrámy v obličeji.

Sandra s manželem a režisérem Vojtěchem Moravcem natáčejí na ostrově Brač v Chorvatsku šestidílný seriál Na vlnách Jadranu, ve kterém se představí v roli policejní vyšetřovatelky. „Je to koordinačně trochu náročnější, ale natáčení v Chorvatsku je krásné. Se všemi už jsem se potkala hned první natáčecí den. Natáčeli jsem na vrcholku hory, kde byl rozhled na celý ostrov. Štáb je nesmírně milý, Chorvati se neustále usmívají a jsou natěšení, ale zároveň bych řekla, že mají oproti nám takové dovolenkové tempo,“ řekla v rozhovoru pro Primu.

CelebrityBývalá milenka Vémoly měla políčeno i na Soukupa: Tornádo Lulu se ukázala v odvážném outfitu, ale pořád single

Bývalá milenka Vémoly měla políčeno i na Soukupa: Tornádo Lulu se ukázala v odvážném outfitu, ale pořád single

Nicméně faktem je, že oblíbená herečka měla skutečně štěstí. Napadení psem má ve většině případů bohužel mnohem vážnější následky než pár škrábanců v obličeji. Nováková měla doslova z pekla štěstí. Jen maskérky budou s ní mít asi o trochu víc práce…

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné