Denisa Nesvačilová poprvé promluvila o milostném trojúhelníku: Petr Kolečko o Anetě říkal ošklivé věci, pak si ji vzal

Celebrity Denisa Nesvačilová poprvé promluvila o milostném trojúhelníku: Petr Kolečko o Anetě říkal ošklivé věci, pak si ji vzal
Více

Všichni s napětím sledují, jak nakonec dopadne milostný trojúhelník Denisa Nesvačilová (31), Petr Kolečko (39) a Aneta Vignerová (35). Oblíbený scenárista si sice vzal za manželku nakonec matku svého dítěte, ale málokdo tuší, co tomu vlastně předcházelo. Zrzavá herečka poprvé promluvila pro magazín Sedmička o tom, že do poslední chvíle neměla ani tušení, že jejich vztah takto skončí.

Před herečkou Denisou Nesvačilovou je třeba smeknout. Dokázala s grácií ustát obrovskou zradu a i přesto, že jí scenárista Petr Kolečko ošklivě zlomil srdce, nijak se nesnížila a nikdy na něj neřekla křivého slova. Častokrát v rozhovorech opakovala, že se snaží oddělovat práci od soukromého života a míní se toho držet.

Hradbu mlčení prolomila pro magazín Sedmička a následně s její výpovědí přišel i web Aha!. Půvabná herečka prozradila, co předcházelo svatbě Kolečka a Anety Vignerové, se kterou má syna Jiříka.

Výměna manželekLucie z Výměny manželek obvinila partnera ze závažného činu: Zneužíval moji dceru, bral si ji do prádelny

Lucie z Výměny manželek obvinila partnera ze závažného činu: Zneužíval moji dceru, bral si ji do prádelny

Romantickou dovolenou s Nesvačilovou Kolečko zazdil

Hvězda seriálu Slunečná do poslední chvíle neměla tušení, co Petr plánuje. Měli společně odletět na romantickou dovolenou, kde by měli na chvíli od všech starostí klid. „Asi dvanáct hodin před tím, než jsme měli odletět na romantický pobyt do Athén mi napsal, že se necítí na odlet, že neví, co bude, a že potřebuje být pár dní sám, protože je toho na něj hodně,“ prozradila Denisa.

ZahraničíPřed 5 lety si vzal život DJ Avicci: Jeho partnerka Tereza sdílela dojemná slova plná tíživých vzpomínek

Před 5 lety si vzal život DJ Avicci: Jeho partnerka Tereza sdílela dojemná slova plná tíživých vzpomínek

Denisa nezastírá, že pro ni bylo naprostým šokem, když se pouhých čtyřiadvacet hodin od zrušené dovolené oženil právě s Anetou. „Dvacet čtyři hodin poté, co jsme měli odletět se oženil se svou bývalou partnerkou, o které ještě pár dní před tím mluvil velmi ošklivě,“ řekla.

Moc mě to bolí, i to, jak v tom lidé rýpou. Místo toho, aby bulvár pronásledoval šťastné novomanžele, pronásleduje mě a pokládá mi nemístné otázky, co bych jim chtěla popřát,“ dodala sympatická zrzka, která se momentálně snaží zahnat chmury prací.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept