Před 5 lety si vzal život DJ Avicci: Jeho partnerka Tereza sdílela dojemná slova plná tíživých vzpomínek

Zahraničí Před 5 lety si vzal život DJ Avicci: Jeho partnerka Tereza sdílela dojemná slova plná tíživých vzpomínek
Více

Švédský DJ Tim Bergling (†28) známý hlavně jako DJ Avicci si před pěti lety vzal život. V roce 2018 byl nalezen mrtvý ve svém hotelovém pokoji v Ománu, kde byl na dovolené. Jeho smrt zasáhla celý svět. Nikdo nečekal, že si mladý a talentovaný umělec sáhne na život. O pár týdnů později jeho rodina zveřejnila dopis, který napsal na rozloučenou. Pět let po smrti se jeho poslední partnerka Tereza Kačerová (30) vyjádřila na sociálních sítích a sdílela dojemná slova.

Tim Bergling patřil mezi nejtalentovanější dýdžeje světa. V roce 2011 se umístil na 6. místě Top 100 dýdžejů, byl nominovaný na cenu Grammy za song „Sunshine“ společně s Davidem Guettou a téhož roku vydal skladbu „Levels“, která ovládla žebříčky po celém světě.

I přes veškerý úspěch a uznání nebyl šťastný a rozhodl se vzít si 20. dubna 2018 život. V dopise na rozloučenou bylo uvedeno, že nemohl najít smysl života, štěstí a chce nalézt klid. Vedl si také deník. „Měl jsem problém přijmout, že už nikdy nebudu pít, ačkoli všichni lékaři důrazně doporučovali počkat alespoň rok, než si dám pivo,“ píše DJ Avicci v deníku.

Jeho poslední zpráva v deníku zněla: „Prolití duše je poslední připoutanost, než se znovu spustí.“ Poté se úmyslně pořezal skleněným střepem a zemřel. Pět let po smrti jeho poslední partnerka sdílela dojemná slova na Instagramu.

Výměna manželekLucie z Výměny manželek obvinila partnera ze závažného činu: Zneužíval moji dceru, bral si ji do prádelny

Lucie z Výměny manželek obvinila partnera ze závažného činu: Zneužíval moji dceru, bral si ji do prádelny

Je to nejsmutnější věc, která se mi kdy stala

Česká modelka Tereza Kačerová Avicciho velmi milovala. „Před 5 lety v tento den jsi opustil náš svět. Minulé léto po Tomorrowlandu jsme se se sestrou smály, když jsme někomu ukazovaly video, na kterém jsem řekla, že i přesto jsem se vrátila k tancování, zatímco mi slzy stékaly po tvářích proudem, protože právě hrála tvá píseň. Bylo to pro nás tak vtipné, ale člověk, kterému jsme to ukázali, řekl, že je to vlastně trochu smutné. A ano, je to samozřejmě smutné,“ rozepsala se.

Je to extrémně smutné, je to asi ta nejsmutnější věc, která se mi kdy stala, a vždy, když nevyhnutelně zahrají nějakou z tvých písní na festivalu, neubráním se slzám. Nyní, když na tebe myslím, vybaví se mi, jak okouzlující jsi byl, jak divoce kreativní a talentovaný jsi byl, jak jsi seděl u toho klavíru s výhledem na svět a jen tak hrál, dokud k tobě melodie nepřišla sama,“ pokračovala.

Tíživé vzpomínky

„Myslím na to, jak jsme neustále říkali, že začneme být produktivní. Přesto jsme ani jeden z nás, během celého našeho vztahu, neudělali téměř nic, protože jsme se buď přejídali v posteli, dokud jsme neomdleli, zamotaní jeden do druhého, nebo jsme jen mluvili, dokud slunce znova nevyšlo. Samozřejmě jsme nikdy neopouštěli dům. Šli jsme vůbec někdy na večeři? Na rande?” dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril Zahraničí

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra Zahraničí

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně Zahraničí

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první Zahraničí

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém