Lucie z Výměny manželek obvinila partnera ze závažného činu: Zneužíval moji dceru, bral si ji do prádelny

Výměna manželek Lucie z Výměny manželek obvinila partnera ze závažného činu: Zneužíval moji dceru, bral si ji do prádelny
Více

Lucie Navrátilová se objevila v jednom z nejlegendárnějších dílů Výměny manželek. Do reality show se přihlásila v době, kdy žila ještě s bývalým partnerem a měla ve své péči čtyři z osmi dětí. V současné době jí byly odebrány i zbylé děti a podle všeho se hroutí i její manželství s Michalem Navrátilem, do kterého se zamilovala po skončení Výměny. Lucie, která si má jít odsedět do vězení 50 dní za vyhrožování, veřejně obvinila Michala ze zneužívání dcery. Pokud se prokáže, že obvinění se nezakládá na pravdě, může z toho Lucie mít ještě velké problémy.

Diváci oblíbené reality show Výměna manželek si jistě pamatují díl z roku 2021, ve kterém se představila Lucie z Kladna. Mamince celkem osmi dětí byly čtyři odebrány a ve společné domácnosti s nimi žil ještě přítel Standa. Po skončení show se Lucie se Standou rozešla a vzala si za manžela Michala, odsouzeného vraha.

Jejich vztah byl ale od začátku jako na horské dráze. Oba dva se vzájemně obviňovali z nevěry, Michal se pokusil od Lucie několikrát odejít, ale nakonec se vždy vrátil. V jejich vztahu nebyla nouze o facky a křik. Nakonec byly Lucii odebrány i zbylé čtyři děti, o které se nedokázala postarat.

Výměna manželekLucie z Výměny manželek vzlyká na videu a mluví o nevěře: Telenovela s odsouzeným vrahem pokračuje

Lucie z Výměny manželek vzlyká na videu a mluví o nevěře: Telenovela s odsouzeným vrahem pokračuje

Lucie z Výměny manželek jde do vězení

Lucie Navrátilová si založila Tik Tok, na kterém před pár dny zveřejnila informaci, že nastupuje do vězení. „Dne 28.4. máte poslední šanci ve dvě hodiny odpoledne před věznicí mě vidět. Pak už ne. stačí mi napsat do zpráv,“ sdělila lidem. Na sociálních sítích koluje spoustu verzí, proč Lucie jde do vězení.

Jdu do vězení na 50 dní za nebezpečné vyhrožování a lidé z toho udělali, že jsem zabila dítě,“ rozpovídala se na streamu. Lucie si mohla vybrat mezi peněžitým trestem nebo padesáti dny ve vězení. Vzhledem k tomu, že Lucie na tom není po finanční stránce nejlépe, tak si zvolila vězení.

ZahraničíS Club 7 už nikdy nebude kompletní: Paul Cattermole místo comebacku nečekaně zemřel ve 46 letech

S Club 7 už nikdy nebude kompletní: Paul Cattermole místo comebacku nečekaně zemřel ve 46 letech

Zneužil moji dceru, říká Lucie z Výměny

V současné době žije Michal s novou přítelkyní a s Lucií se nerozešli v dobrém. Ta na Tik Toku zveřejnila několik videí, ve kterých tvrdí, že Michal zneužíval její dceru. „Po dvou až třech měsících se mi to začalo zdát divné, protože s holkou chodil do prádelny na dvacet minut. Ale nikdy jsem se nedozvěděla pravdu. Ptala jsem se dcery, jestli jí táta něco nedělá. Říkala, že ne,“ vypráví.

Lucie tak bývalého partnera obvinila ze závažného trestného činu. „Já jsem mu důvěřovala. On bral ty děti jako vlastní. Vím kde je pravda a holka to ví taky,“ dodala. Pokud se prokáže, že obvinění se nezakládá na pravdě, může z toho Lucie mít ještě velké problémy.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tragický osud Nikoly z Výměny manželek: Dala si piercing do jazyka a je na úrovni malého dítěte Výměna manželek

Tragický osud Nikoly z Výměny manželek: Dala si piercing do jazyka a je na úrovni malého dítěte

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná Výměna manželek

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky Výměna manželek

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru Výměna manželek

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání