Daniela Zálešáková promluvila o problému s otěhotněním a objasnila podvod okolo vítězství Veronicy Biasiol

Rozhovor Daniela Zálešáková promluvila o problému s otěhotněním a objasnila podvod okolo vítězství Veronicy Biasiol
Více

Během víkendu proběhl ve Foru Karlín galavečer Miss Czech Republic, během kterého se novou Miss pro rok 2024 stala půvabná Adéla Štroffeková (21). Největší zájem ale vzbudilo vyhlášení nové Miss Grand, kterou se stala Veronica Biasiol (26). Lidé se začali bouřit, že její vítězství je známo předtím, než galavečer skončil. Bývalá Miss Daniela Zálešáková (25) tuto záhadu objasnila a navíc promluvila o svém soukromí.

Redakce VipStar.cz samozřejmě nesměla chybět na sobotním galavečeru Miss Czech Republic. Dostavilo se spoustu známých tváří. Největším překvapením byl Jaromír Soukup, kterému to velmi slušelo. Navíc nepřišel sám, ale s pohledným doprovodem Míšou, se kterou se znají víc než 17 let.

Vyhlášení úspěšné soutěže krásy Taťány Makarenko si nenechala utéct ani bývalá Miss z roku 2017 Daniela Zálešáková s partnerem Josefem Smolíkem. Daniela zvolila nádherné a mírně extravagantní šaty, které zdůraznily její perfektní křivky.

Výměna manželekExtrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Šaty mám od Zuzany Lešák Černé a příprava…šaty jsem vybírala trošku dopředu. Ale jinak já jsem ještě dneska ležela se zánětem ledvin doma v posteli. A nevěděla jsem, jestli půjdu. Nakonec jsem to zvládla,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz Daniela.

„Problémová“ Veronica Biasiol a její vítězství

Mezi favoritkami na vítězku měla Daniela Adélu Štroffekovou, která nakonec vyhrála. Je vidět, že Zálešáková je zkušený matador Miss. „Nejvíc jsem zaznamenala Veronicu Biasiol. Vyhrála Miss Grand a já jsem moc ráda,“ pokračovala s tím, že Veronica má k této soutěži všechny predispozice.

Lidé na sociálních sítích řešili, jak je možné, že vítězka Miss Grand byla známá ještě předtím, než vůbec galavečer skončil a byly vyhlášené vítězky. Někteří byli dokonce přesvědčeni o tom, že se jedná o jakýsi podvod. Občas bývá ale ta nejjednodušší odpověď ta správná.

CelebrityPoslední rozloučení se Simonou Postlerovou obrazem: Maminka nedorazila, dojemná řeč dcery a dávná láska Trojan

Poslední rozloučení se Simonou Postlerovou obrazem: Maminka nedorazila, dojemná řeč dcery a dávná láska Trojan

Miss Grand probíhala od soboty od dvanácti hodin dopoledne, kam jsem byla taky pozvaná, ale kvůli nemoci jsem nedorazila. Takže tam se to rozhodlo. Lidé, kteří jsou v Miss Czech Republic tráví s těmi dívkami nespočet času a vidí, jak se chovají, jaké mají jazykové dovednosti, co jsou jejich přednosti a podle toho se řeší ten výběr,“ vysvětlila.

Podvod s vítězstvím?

Jestli měl někdo nějaké pochybnosti, může být v klidu. O žádný podvod se nejedná. „Bylo to zvlášť finále. Ve větších zemích, když na to mají kapacitu, tak Miss Grand dělají ještě zvlášť. Je důležité, aby si lidé uvědomili, že to není pořadí první, druhá, třetí, čtvrtá, ale jsou to jednotlivé tituly,“ objasňuje s tím, že by tuto soutěž měli lidé přestat srovnávat se soutěží krásy Miloše Zapletala, která svůj největší boom zažívala před 24 lety.

Je to jako když Justýna Zedníková nyní jede místo na Miss World na Miss Supranational. Protože má větší šanci uspět tam. A to ji vlastně ‚sesadil‘ z Miss World, ale neznamená to nic horšího,“ dodala k tomuto tématu.

InfluStarMatka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny

Matka Veronicy Biasiol nedostala pozvání na Miss: Tohle si nezasloužím, řekla a na dceru nakydala horu špíny

S početím je to složitější

Daniela se snaží s dlouholetým partnerem Pepou o početí miminka a do toho Daniela pracuje na svých plánech. „Založila jsem nadační fond. Je to věc, na které delší dobu pracuju. Známým témat je moje těhotenství. Já to mám složitější. Jeden pokus zabere tři až čtyři měsíce,“ řekla a pokračovala.

Teď jsme v nějaké fázi, kdy by to mohlo být super. Jsem ráda, že je můžu mít normálně. Některé nemohou mít ani svoje vlastní vajíčka. A to já jo. Tak budu doufat, že to vyjde,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hvězdička reality show Silvie Řeháková v objetí s Tomiem Okamurou: To nemůžeme, šeptal jí do ucha Rozhovor

Hvězdička reality show Silvie Řeháková v objetí s Tomiem Okamurou: To nemůžeme, šeptal jí do ucha

Kdo je záhadný snoubenec Charlotte Štikové? Bývalý vězeň, který utekl si své už odseděl Rozhovor

Kdo je záhadný snoubenec Charlotte Štikové? Bývalý vězeň, který utekl si své už odseděl

Beata Rajská zavzpomínala na svoji první přehlídku před 29 lety: Vyžádal si ji samotný šlechtic Rozhovor

Beata Rajská zavzpomínala na svoji první přehlídku před 29 lety: Vyžádal si ji samotný šlechtic

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka Rozhovor

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled Rozhovor

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin Rozhovor

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin