Co se bude dít v Ulici v roce 2023? Hvězdná herecká posila, návraty oblíbených sympaťáků i spletité příběhy

Ulice Co se bude dít v Ulici v roce 2023? Hvězdná herecká posila, návraty oblíbených sympaťáků i spletité příběhy
Více

Osmnáctá sezona Ulice vstupuje do své jarní části, v níž seriál oslaví osmnácté výročí první klapky. Za tu dobu se v Ulici odehrála už pěkná řádka příběhů. Osudy některých starousedlíků sledujeme dodnes, jiní do Ulice zavítali postupem doby. Další postavy se v ní poprvé objeví teprve nyní. Jaké změny čekají diváky v roce 2023 v nekonečném seriálu?

Nové postavy, které zamíchají dějem

Tou nejvýraznější změnou v seriálu Ulice bude koučka Julie Papežová (Jitka Schneiderová), která bude pomáhat Kristýně Volákové (Sára Korbelová) překonat psychické problémy.
Tím zasáhne do vztahů v celé rodině, což se neobejde bez následků. Další novou postavou je energická a charismatická Martina Dubovská (Natálie Holíková), dcera
majitelky hospody Kateřiny Dubovské (Martina Randová).

Ta přijede dost nečekaně za mámou z Itálie, kde už nějaký čas žije, a udělá obrovský průvan ve vztazích u Nyklových. A nejen u nich… Vedle těchto nových příchodů dojde u Gábiny Pumrové (Aneta Krejčíková) a Magdy Procházkové (Veronika Čermák Macková) i na velké návraty v podobě jejich expartnerů.

CelebrityNezřízený život Víti Starého z Mandrage si vybral svoji daň: Zpěvákovi amputovali nohu, už to nešlo jinak

Nezřízený život Víti Starého z Mandrage si vybral svoji daň: Zpěvákovi amputovali nohu, už to nešlo jinak

Návraty expartnerů

Znovu se tak shledáme s Gábininým bývalým partnerem Hynkem Urbanem (Roman Vojtek), jenž začne více zasahovat do výchovy dospívajícího syna Šimona Urbana (Jakub Krause). Naloženo bude mít i Jirka Herman (Jan Holík), kolem kterého neustále slídí snaživý žurnalista Dalibor Tomášek (PetrUhlík). Růžky začne opět vystrkovat také Radek Mastný (Pavel Novotný), jenž se čím dál více vzpouzí taktovce své partnerky Mileny Pumrové (Alena Štréblová).

Magdě a Prokopu Junkovi (Ondřej Studénka) znovu vstoupí do života Mirek Soukal (Daniel Bambas), jehož překvapivý návrat budou řešit hned na začátku roku také jejich kolegové ve škole Irena Landová (Kateřina Holánová), Mojmír Kalina (Pavel Nový) a Ota Puklický (Filip Rajmont).

CelebrityAneta Vignerová dala nevěrnému Kolečkovi definitivní sbohem: Poslední Vánoce s tátou, vzkázala

Aneta Vignerová dala nevěrnému Kolečkovi definitivní sbohem: Poslední Vánoce s tátou, vzkázala

Vztahový trojúhelník Františka Hrubého

A co čeká uliční starousedlíky? Anička Lišková (Ljuba Krbová) se dostane do nezáviděníhodné situace kvůli Františku Hrubému (Matyáš Valenta), který se ocitne mezi současnou přítelkyní Bárou Klímovou (Eliška Bašusová) a bývalou partnerkou Skyler van Ruyter (Michelle Hansen).

Anička zůstane i nadále nejlepší kamarádkou Evy Knoblochové (Vanda Hybnerová), jež si užívá nového stylu života, aniž by tušila, že se společné podnikání jejího manžela Miloše Knoblocha (Jiří Štrébl) a Vítka Klímy (Filip Čapka) začne otřásat v základech. Klímovi budou mít starosti i kvůli nešťastné Žofce Duškové (Kateřina Ujfaluši), kamarádce jejich dcery Anežky (Karolína Lipowská).

Na tu totiž dolehne plnou měrou dění kolem rozchodu jejích rodičů, kteří mezi sebou začnou válčit. Lásku s Kateřinou si bude hýčkat Lumír Nykl (Václav Svoboda), i když jeho matka Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová) se na to stále moc netváří. S otazníkem zatím zůstává, jak to bude brát Kateřinina dcera Martina, již čekají velké životní změny.

BizárVězni si pochutnají na Štědrý den víc než Shopaholicadel, která vydělává 100 tisíc: Tiktokerka přišla s bizarním vysvětlením

Vězni si pochutnají na Štědrý den víc než Shopaholicadel, která vydělává 100 tisíc: Tiktokerka přišla s bizarním vysvětlením

Nejkrásnější období Evžena a Blanky

Snad nejkrásnější společné období nyní prožívají Blanka Voláková (Linda Rybová) a Evžen Šmýd (Martin Finger). Peškovi, Amálie (Dana Syslová) a Vlastimil (Rudolf Hrušínský), i Blančina máma Marie Vránová (Jitka Smutná) s partnerkou Jolanou Berkovou (Miluše Šplechtová) jsou za to rádi, ovšem trable se nevyhnou ani jim. Blančina dcera Kristýna bude řešit s pomocí koučky Julie svou nabouranou psychiku, což se ukáže jako hodně trnitá cesta pro ni i celou rodinu.

Ta si totiž začne pomalu uvědomovat, jak obrovský vliv Julie na Kristýnu má. Vztah Adama Voláka (Vojtěch Machuta) a Jarky Podolské (Natalie Golovchenko) si projde další
nečekanou zkouškou. Vanda Veselá (Kristýna Hrušínská) se bude i nadále snažit dostat Luďka Voláka (Vasil Fridrich) co nejdříve do chomoutu, byť bude mít jedno velké tajemství.

RozhovorModelka Iveta Kindlmanová se dívala smrti do očí: Mohla jsem být bez nohy nebo ochrnutá, učím se znova chodit, říká

Modelka Iveta Kindlmanová se dívala smrti do očí: Mohla jsem být bez nohy nebo ochrnutá, učím se znova chodit, říká

Záchrana manželství u Marečků

Karla Marečková (Markéta Stehlíková) a Mára (Kryštof Rímský) se naplno pustí do záchrany svého manželství a opětovného vybudování vzájemné důvěry. Do tíživé situace se dostanou Márovi rodiče Luboš (Rostislav Novák st.) a Věrka (Milena Steinmasslová), kteří se budou muset poprat s finanční tísní. Ulice tak bude i v roce 2023 nabitá zajímavými ději, v nichž nechybí láska, humor, napětí a občas ani drama, jak už to v životě bývá. Mottem některých příběhů bude duševní zdraví, jež spousta z nás považuje za samozřejmost. Ve chvíli, kdy se ocitneme pod dlouhodobým tlakem, ale zjistíme, jak křehké může být. Na jaře bude duševní zdraví velkým tématem v příbězích Blančiny dcery Kristýny a jejích blízkých či Klímových a jejich chráněnky Žofky…

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno